پیام مدیر فرهنگی گردشگری ورزشی شهرداری نوش آباد به مناسبت هفته گردشگری

پیام مدیر فرهنگی گردشگری ورزشی شهرداری نوش آباد به مناسبت هفته گردشگری

به‌گزارش روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد؛ روح الله سالکیان،  مدیر فرهنگی گردشگری و ورزشی شهر نوش آباد  به مناسبت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
صنعت گردشگری در قرن بیست و یکم همواره یکی از مهمترین  بخش­های پیشرو در اقتصاد جهانی بویژه در ایجاد اشتغال و خلق فرصت­های برابر  برای امرار معاش همه اقشار و جوامع انسانی بوده و مهمترین و آسانترین راه برای تعدیل چهره فقر و محرومیت ­زدایی از ایران عزیزمان و همچنین حفظ مواریث فرهنگی و تحقق اصول و اهداف توسعه پایدار است.
شکی نیست که در جهان امروز، قدرت بیش از یک میلیارد گردشگر تاثیرات بسیار شگرفی بر تدوین استراتژی­های توسعه  اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جوامع نوظهور و حتی در حال توسعه از جمله ایران گذاشته است.
به هرحال بایستی بپذیریم که گردشگری یک علم است و در جوامعی امکان رونق و توسعه آن وجود دارد که تصمیم­ گیران و برنامه­ ریزان آن بتوانند ضمن مطالعات تطبیقی و استفاده از دستاوردها، روش­ها و تجربیات علمی و اجرایی کشورهای پیشرفته، با رعایت اصول توسعه پایدار و رعایت کدهای اخلاق گردشگری و حفظ حقوق جامعه میزبان اقدام نمایند.
خرسندیم که در دوره اخیر توانستیم در راستای معرفی هرچه بیشتر و بهتر پتانسیلهای شهر نوش آباد این کهن دیار تاریخی و همسایه کویر گامهای موثری برداریم که در نوع خود نتایج مطلوبی را به همراه داشته است. حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران و معرفی میراث های معنوی ، تاریخی و باستانی ، شرکت در نشست تجاری  فعالان حوزه گردشگری و گردشگری سلامت با کارگزاران تجاری صنعت گردشگری  داخلی و خارجی ،حضور در اولین همایش بین المللی گردشگری آئینی فرهنگی  و معرفی آئینهای شهر نوش آباد و بهره برداری از ظرفیت گردشگران بین المللی در این حوزه ، پیگیری و آغاز فصل نهم کاوش در محوطه تاریخی ایلخانی ، پیگیری طرح توجیهی تحقیقاتی کاوش باستان شناسی در خصوص شهر زیرزمینی و ورودیهای شماره یک و دو  سه و ارائه آن به  پژوهشکده باستان شناسی کشور، معرفی ظرفیتهای سرمایه گذاری گردشگری در پاویون جام جهانی قطر، مختصر فعالیتهایی است که در راستای معرفی شهر نوش آباد شهر ایثار و شهادت ، شهر آئینهای عاشورائی  و نام بلند آوازه شهر زیر زمینی صورت پذیرفته است.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانگردی و هفته گردشگری از زحمات فرد فرد دلسوزان و همراهان  این صنعت صمیمانه قدردانی  نموده وتوفیق همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری (مد ظله) را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم.

روح الله سالکیان

مدیر فرهنگی گردشگری و ورزشی شهرداری نوش آباد

توسط: 1401/07/11
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس نوش آباد

  طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس نوش آباد

  طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس نوش آباد همزمان با لحظه ی ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره)، به میهن عزیز اسلامی و آغاز چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی

  مشاهده مقاله
 • پیام شهردار نوش آباد به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

  پیام شهردار نوش آباد به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

  پیام شهردار نوش آباد به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی، و ورود تاریخی امام خمینی کبیر (ره)، به میهن عزیز اسلامی

  مشاهده مقاله
 • توزیع عادلانه خدمات در تمام نقاط شهراز سیاست های اصلی مدیریت شهری

  توزیع عادلانه خدمات در تمام نقاط شهراز سیاست های اصلی مدیریت شهری

  به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد، شهردار نوش آباد در برنامه مساجد کانون مشارکت، خدمت بی منت و توزیع عادلانه خدمات در تمام نقاط شهر و نگاه یکسان به تمام محلات را از سیاست های اصلی این دوره مدیریت شهری برشمرد.

  مشاهده مقاله
 • آگهی مزایده عمومی اجاره استندهای تبلیغاتی

  آگهی مزایده عمومی اجاره استندهای تبلیغاتی

  آگهی مزایده عمومی اجاره استندهای تبلیغاتی شهرداری نوش آباد - مرحله اول

  مشاهده مقاله
 • ديدار با خانواده شهيد نصيريان در طرح شهيد افتخار محله

  ديدار با خانواده شهيد نصيريان در طرح شهيد افتخار محله

  به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد، طرح شهید افتخار محله با حضور درمنزل خانواده شهید احمد نصیریان برگزار شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر