نشست با دکتر کوروش روستایی رئیس پژوهشکده باستانشناسی کشور

نشست با دکتر کوروش روستایی رئیس پژوهشکده باستانشناسی کشور

نشست مدیر فرهنگی ورزشی گردشگری شهرداری نوش آباد و نماینده شورای اسلامی شهر و مدیر پایگاه میراث فرهنگی نوش آباد با دکتر کوروش روستایی رئیس پژوهشکده باستان شناسی کشور.
مدیر فرهنگی ورزشی و گردشگری شهرداری نوش آبادضمن ابراز خرسندی در خصوص تشکیل این جلسه بر ادامه روند کاوشها در شهر زیر زمینی و محوطه شهر ایلخانی فیض آباد و تحقیقات باستان شناسی در حوزه شهر نوش آباد تاکید نمود.
روح اله سالکیان افزود: شهر نوش آباد در دل کویر همچون موزه ای دربردارنده آثارتاریخی و باستانی متعددی است که نیازمند توجه ویژه و همکاری نهادهای متولی در راستای  معرفی این آثار است..
نماینده محترم شورای اسلامی شهر  آقای محرابی نیز ضمن تشکر از رئیس محترم پژوهشکده باستان شناسی  کشور بر لزوم تداوم فعالیتهای میدانی و پژوهشی در این شهر تاکید نمود.
دکتر نوری شادمهانی مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر نوش آباد نیز آغاز فصل جدید کاوش در محوطه شهر ایلخانی واقع در منطقه فیض آباد نوش آباد را گام مهم و موثری در راستای دستیابی به عمق فرهنگی و نشانهای توسعه شهری در ادوار گذشته در این منطقه دانسته و خواهان حمایت مسئولین در خصوص ادامه روند تحقیقات شد.
در ادامه این نشست طرح توجیهی تحقیقاتی کاوش باستان شناسی در خصوص شهر زیرزمینی و ورودی شماره سه آن تقدیم رئیس پژوهشکده باستان شناسی کشور شد.
 
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد

روابط عمومی
توسط: روابط عمومی 1401/05/04
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • فراخوان ملی طراحی المان میدان شهدای گمنام شهر نوش آباد

  فراخوان ملی طراحی المان میدان شهدای گمنام شهر نوش آباد

  به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد، شهردار نوش آباد از اعلام فراخوان ملی طراحی المان میدان شهدای گمنام شهر نوش آباد خبر داد.

  مشاهده مقاله
 • تقدیر امام جمعه محترم از شهردار پر تلاش نوش آباد

  تقدیر امام جمعه محترم از شهردار پر تلاش نوش آباد

  به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری نوش آباد، در نماز با شکوه جمعه این هفته امام جمعه محترم نوش آباد حجت الاسلام والمسلمین سید حسین علوی از عمکرد 6 ماهه(خرداد تا آذرماه) شهردار نوش آباد مهندس احمد شاه بالایی تشکر و قدردانی نمود. 

  مشاهده مقاله
 • برگزاری جشنواره کتاب سایه بان شهر در سطح شهرستان آران و بیدگل اتفاقی بی نظیر بود

  برگزاری جشنواره کتاب سایه بان شهر در سطح شهرستان آران و بیدگل اتفاقی بی نظیر بود

  رئیس نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن ابراز خرسندی از استقبال باشکوه از نخستین جشنواره فرهنگی هنری کتاب سایه بان شهر که در فرهنگسرا و سطح شهر نوش آباد برگزار شد، این رویداد را اتفاقی بی نظیر در سطح شهرستان آران و بیدگل عنوان نمود.

  مشاهده مقاله
 • فراخوان ملی طراحی المان میدان شهدا شهر نوش آباد اعلام شد

  فراخوان ملی طراحی المان میدان شهدا شهر نوش آباد اعلام شد

  شهردار نوش آباد از اعلام فراخوان ملی طراحی المان میدان شهداء نوش آباد خبر داد و گفت: نگاه به هنر اصیل و مدرن علاوه بر ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و پرداختن به مفهوم والای ایثار و شهادت در این رویداد هنر دنبال می شود

  مشاهده مقاله
 • اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی هنری کتاب سایه بان شهر

  اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی هنری کتاب سایه بان شهر

  🌟جشن کتاب 🌟 آئین اختتامیه نخستین جشنواره "کتاب سایه بان شهر"

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر