سوال و جواب‌هایی از جنس شهر

سوال و جواب‌هایی از جنس شهر

🔸️ به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری نوش آباد، مدیر فرهنگی، گردشگری و ورزشی شهرداری نوش آباد، از تولید برنامه‌ای با محوریت طرح سوالات و پرسش‌های شهروندان و پاسخگویی بی‌واسطه سکاندار مدیریت شهری خبر داد.
روح الله سالکیان، گفت: این برنامه در قالب طرح پرسش‌های شهروندان و اهالی محلات مختلف شهر و به دنبال آن پاسخ مستقیم شهردار به سوالات مطرح شده اجرا می‌شود. وی، با اشاره به ارائه ویدئویی سوال و جواب‌ها در «صدای شهر» خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند به جز دوربین برنامه، خود نیز نسبت به ثبت پرسش و پیام ویدئویی‌شان و سپس ارسال آن به برنامه اقدام کنند.
وی، «صدای شهر» را در امتداد سیاست مدیریت مشارکتی و همچنین رویکرد ارتباطی شهروندمدار شهرداری دانست و گفت: این برنامه را می‌توان در کنار دیگر پروژه‌های ارتباطی شهرداری در راستای تقویت ارتباط دوسویه با شهروندان ارزیابی کرد.
🔸️ مدیر فرهنگی، گردشگری و ورزشی شهرداری نوش آباد  همچنین بیان کرد: شهروندان گرامی می توانند برای درخواست حضور دوربین برنامه در محل زندگی خود یا ارسال پرسش‌های ویدئویی خویش از طریق شماره تلفن 09139624125 و یا از طریق کانال های ارتباطی شهرداری نوش آباد در پیام رسان های تلگرام و ایتا، به آدرس @shahrdari_noushabad 
ارتباط برقرار کنند
.

توسط: 1401/09/23
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس نوش آباد

  طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس نوش آباد

  طنین انداز شدن زنگ انقلاب در مدارس نوش آباد همزمان با لحظه ی ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره)، به میهن عزیز اسلامی و آغاز چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی

  مشاهده مقاله
 • پیام شهردار نوش آباد به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

  پیام شهردار نوش آباد به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

  پیام شهردار نوش آباد به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی، و ورود تاریخی امام خمینی کبیر (ره)، به میهن عزیز اسلامی

  مشاهده مقاله
 • توزیع عادلانه خدمات در تمام نقاط شهراز سیاست های اصلی مدیریت شهری

  توزیع عادلانه خدمات در تمام نقاط شهراز سیاست های اصلی مدیریت شهری

  به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد، شهردار نوش آباد در برنامه مساجد کانون مشارکت، خدمت بی منت و توزیع عادلانه خدمات در تمام نقاط شهر و نگاه یکسان به تمام محلات را از سیاست های اصلی این دوره مدیریت شهری برشمرد.

  مشاهده مقاله
 • آگهی مزایده عمومی اجاره استندهای تبلیغاتی

  آگهی مزایده عمومی اجاره استندهای تبلیغاتی

  آگهی مزایده عمومی اجاره استندهای تبلیغاتی شهرداری نوش آباد - مرحله اول

  مشاهده مقاله
 • ديدار با خانواده شهيد نصيريان در طرح شهيد افتخار محله

  ديدار با خانواده شهيد نصيريان در طرح شهيد افتخار محله

  به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد، طرح شهید افتخار محله با حضور درمنزل خانواده شهید احمد نصیریان برگزار شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر