تقدیر امام جمعه محترم از شهردار پر تلاش نوش آباد

تقدیر امام جمعه محترم از شهردار پر تلاش نوش آباد


🔸️به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری نوش آباد، در نماز با شکوه جمعه این هفته امام جمعه محترم نوش آباد حجت الاسلام والمسلمین سید حسین علوی از عمکرد 6 ماهه(خرداد تا آذرماه) شهردار نوش آباد مهندس احمد شاه بالایی تشکر و قدردانی نمود. 
در بخشی از لوح تقدیر آمده است: 
"به شکرانه‌ توفيق و به پاسداشت همت وثيق جنابعالی در اعمال مديريت و اجرای بهينه‌ امور شهری، حاکميت نظم و انضباط برمجموعه‌ تحت مديريت، حسن خلق، تعامل سازنده با شهروندان، خلاقيت، نوآوری، پیگیری و جديت درامور و به پاس تلاشهای شما در عرصه خدمتگزاری به مردم شریف نوش آباد این لوح تقدیر پیشکش حضور سازنده و ثمربخش شما می شود. 
امید است با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حضرت دوست و حفظ منافع عموم در ارائه خدمات به شهروندان همچون گذشته مؤید و منصور باشید و تمام توان خود را معطوف به حفظ شخصیت و جایگاه شهروندان و توسعه شهر نوش آباد نمایید، امیدوارم همواره هُمای سعادت در آسمان زندگیتان در پرواز باشد." 
همچنین شهردار نوش آباد در حاشیه نماز جمعه و در گزارش عملکرد خود به نمازگزاران بیان نمود: خدمت به شهروندان فهیم نوش آباد توفیق بزرگی است که نصیب اینجانب شده و دراین مدت اینجانب و همکارانم درمدیریت شهری تمام توان خویش را برای خدمت به شهروندان نوش آبادی به کاربسته ایم. 
احمد شاه بالایی دربخشی از سخنان خود به اقدامات انجام شده از ماه خرداد تا اوایل آذرماه سال جاری در حوزه های مختلف عملکردی شهرداری چون عمران و ترافیک، خدمات شهری، فرهنگی، گردشگری و ورزشی و املاک اشاره کرده و اجرای پروژه های متعددی چون آسفالت و راهسازی، بلوک فرش، جدول گذاری، خرید تجهیزات شهری، انتقال خط پساب شهری، حفرچاه های جذبی متعدد، کاوش شهرزیرزمینی بعد از 17 سال، انجام آزادسازی های گسترده دربافت قدیم جهت بهبود شبکه عبور و مرور شهری را از مهم ترین اقدامات انجام شده در این مدت دانست. 
در پایان شهردار نوش آباد از کلیه شهروندان مشارکت در امور شهر و پرداخت عوارض نوسازی را جهت توسعه درخواست نمود.
 
 

توسط: 1401/09/13
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • پیام شهردار نوش آباد به مناسبت 13 آبان ماه

  پیام شهردار نوش آباد به مناسبت 13 آبان ماه

  پیام مهندس احمد شاه بالایی شهردار نوش آباد به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز

  مشاهده مقاله
 • برگزاری مسابقات والیبال دختران جام شهید علی وردی

  برگزاری مسابقات والیبال دختران جام شهید علی وردی

  برگزاری مسابقات والیبال دختران زیر 16 سال در شهر نوش آباد، جام شهید مظلوم آرمان علی وردی

  مشاهده مقاله
 • بازدید مدیران شهرداری تهران از آثار تاریخی شهر نوش آباد

  بازدید مدیران شهرداری تهران از آثار تاریخی شهر نوش آباد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد، روز گذشته مدیران حوزه ی گردشگری شهرداری تهران از ابنیه تاریخی شهر نوش آباد بازدید کردند.

  مشاهده مقاله
 • جشن بزرگ روز کودک در شهر نوش آباد

  جشن بزرگ روز کودک در شهر نوش آباد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد به مناسبت هفته کودک مراسم جشنی با حضور مسئولین شهری و دانش آموزان مدارس نوش آباد در سالن اجتماعات شهید راحمی برگزار گردید.

  مشاهده مقاله
 • نصب پلاک هوشمند پستی در شهر نوش آباد

  نصب پلاک هوشمند پستی در شهر نوش آباد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد، مدیر اداره اطلاعات مکانی شرکت پست استان اصفهان در مراسم رونمایی و نصب پلاک پستی هوشمند شهر نوش آباد بیان کرد: این پروژه در محدوده شمال استان اصفهان در اولین شهر و در کل استان اصفهان در پنجمین شهر شروع و اجرا می گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر