اولین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نوش آباد با پرسنل شهرداری تشکیل شد

اولین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نوش آباد با پرسنل شهرداری تشکیل شد

اولین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نوش آباد با پرسنل شهرداری تشکیل شد
 
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری نوش اباد ، اولین جلسه شورای شهر نوش آباد ، در دوره پنجم  با حضور رئیس ،اعضای شورای شهر  و کلیه پرسنل شهرداری برگزار شد‌.
در این جلسه، ابوالفضل رافعی ریاست شورای اسلامی شهر نوش آباد ضمن تبریک روز کارمند، از زحمات شورایه شهر دوره چهارم شهردار، کلیه مدیران و مسئولین واحدهای مختلف و کارکنان شهرداری در سالهای گذشته تقدیر و تشکر کرد. ایشان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در شورای شهر پنجم شاهد خلاقیت‌های چشمگیر و فعالیت‌های دوچندان در زمینه ارائه خدمات ارزنده به شهروندان و نیز ایده پردازی هوشیارانه و متعهدانه از سوی همکاران شهرداری باشیم. ایشان افزود رمز موفقیت  شورای شهر منتخب و پرسنل شهرداری تکریم ارباب رجوع ،اتحاد و همدلی است که باید بین کارمندان وکارگران بیشتر شود وی در ادامه  با معرفی سرپرست  جدید شهرداری، از ایشان خواست همکاری فی مابین کارکنان بیش از پیش صمیمانه تر شود و سالم سازی محیط وحقوق عقب افتاده پرسنل را از اولویت کارهای خود قرار دهد. اقای کدخدایی سرپرست شهرداری نوش اباد ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر جهت شکیل جلسه اظهار داشت: پرسنل شهرداری نوش آباد، نیروهای کارآمد و زحمت‌کشی هستند که بی‌وقفه و با جدیت از هیچ گونه تلاشی در راستای توسعه و آبادانی شهر دریغ نورزیدند و انشا الله در دوره جدید هم همواره خدمت رسانی را در سطح شهر جزء تکلیف خود قرار داده وبیش از پیش به مردم خدمت کنند.
 
 در ادامه اقای کوهی نایب رئیس شورا، خدمت به مردم را وظیفه دانست و خاطر نشان کرد: هدف ما خدمت رسانی و خدمتگزاری به شهروندان است و آنچه در توان داریم دریغ نخواهیم کرد. در پایان اعضای شورای شهر مهندس چاپی ،مهندس اسماعیل زاده ،اقای مردانی وتعدادی از کارکنان شهرداری برای پیشرفت شهر نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و برای پیشرفت شهر اعلام امادگی نمودند.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر