منتخب مردم کاشان و آران وبیدگل در نوش آباد

منتخب مردم کاشان و آران وبیدگل در نوش آباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد:، سید جواد ساداتی نژاد در چهارمین  همایش توسعه و پیشرفت نوش آباد در سالن شهید سردار راحمی این شهر ضمن تقدیر و تشکر از حمایت ها و زحمات عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فعالیت  انجمن  توسعه و پیشرفت نوش آباد با حضور نخبگان را کار ارزشمندی در جهت توسعه این شهر دانست و گفت: همه اعتقاد داریم هیچ حرکتی در دنیای امروز با توجه به کمبود زمان و امکانات بدون برنامه ریزی و نقشه راه به نتیجه مطلوب  نخواهد رسید.

وی بدون برنامه ریزی حرکت کردن برای توسعه و پیشرفت هر منطقه ای را مقرون به صرفه ندانست و گفت: اگر قرار است کار مثبتی در منطقه ای انجام شود بسیار پسندیده خواهد بود که در شهر نوش آباد با یک برنامه ریزی مدون و اولویت دار کارها صورت  گیرد.

 ساداتی نژاد با اشاره به اینکه نهادهای مردمی می توانند با برنامه ریزی  نقش اصلی را در پیشرفت و توسعه بازی کنند، گفت: امیدوارم اینجانب به عنوان منتخب شما مردم در مجلس بتوانم با کمک نخبگان شهر نوش آباد کارهای اولویت دار اصلی را برای رشد وتوسعه این شهر شروع کنیم.

منتخب مردم  شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ مدیری در کشور به دنبال عقب گرد نیست و همه با برنامه ریزی برای رشد  و توسعه کشور کار می کنند، گفت: نردبان های رشد نباید روی هم تلمبار شوند بلکه طول نردبان مهم است و عرض آن مهم نیست. نردبان ها را برای پیشرفت باید به هم وصل کرد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای کارهای اولویت دار در منطقه کاشان به کار خواهم گرفت تا بتوانیم روی اولویت اصلی تمرکز کنیم، خطاب به نخبگان نوش آباد گفت:از تمام شما عزیزان انتظار دارم این مسیر را برای توسعه نوش آباد طی کنید.

ساداتی نژاد با بیان اینکه نوش آباد را نباید مستقل از کاشان  و آران و بیدگل دید و به صورت یک رقیب عمل  کنیم، گفت: به صورت رقیب به هم نگاه کردن بزرگترین عیبی است که در کاشان و آران و بیدگل دیده می شود.

وی با بیان اینکه  همه رقیب هم شده ایم و به شدت هم افزا هستیم و روی هم تاثیر می گذاریم و به شدت از هم تاثیر می گیریم و موجب پسترفت شده ایم، گفت: اویی نوش آباد، اویی کاشان و اویی آران و بیدگل، اویی سفید شهر است. موزه برزک، موزه آران و بیدگل و نوش آباد  است. مرنجاب آران و بیدگل مرنجاب کاشان است و باغ فین کاشان باغ فین آران و بیدگل است .

ساداتی نژاد با بیان اینکه همگان مجموعه مناطق گردشگری کاشان و آران و بیدگل را باید مجموعه یکدست با هم ببینیم، گفت: گردشگری که وارد کاشان می شود باید طوری مدیریت شود که برای بازدید از مناطق گردشگری آران و بیدگل نوش آباد و سفید شهر و به تمام اجزای منطقه سوق داده شود .

وی به وجود نخبگان اثرگذار نوش آباد در سطح کشور اشاره کرد و گفت: علیرغم  توانمندی ها و نخبگانی  که نوش آباد در سطح کشور دارد خدمات انجام  شده به هیچ وجه زیبنده و در شان مردم خوب  و شایسته این شهر نیست .

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر