تور دوچرخه سواری "خزر تا خلیج فارس" از نوش آباد بازدید می کنند

تور دوچرخه سواری

به گزارش خبرگزاری ایمنا از شهرستان کاشان، حمید سقایی افزود: این گروه دوچرخه سوار با هدف معرفی کنوانسیون 2017 و همچنین ارائه پیام "تدبیر برای آب، ورزش برای زندگی" از نوشهر سفر خود را آغاز کرده، عصر روز شنبه وارد کاشان شده و روز دوشنبه نیز وارد شهر تاریخی نوش آباد خواهد شد.
وی اظهار داشت: در این طرح 15 تن از راهنمایان گردشگری کشور مسافتی بیش از یک هزار و 400 کیلومتردر مسیر گردشگری شهرهای نوشهر، تهران، کاشان، اصفهان، شیراز و بوشهر را با دوچرخه رکاب می زنند.
به گفته مدیر عامل انجمن دوستداران نوش آباد کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری از ششم بهمن سال گذشته به مدت چهار روز در شهر پراگ‌ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا با حضور 350 راهنما از 41 کشور دنیا برپا شد و در پایان این نشست، ایران موفق به کسب میزبانی این کنوانسیون جهانی در سال 2017 در برابر رقبایی چون دانمارک و سنگاپور شد.
اکبر رضوانیان یکی از فعالان گردشگری کاشان نیز گفت: کاروان دوچرخه سواری خزر تا خلیج فارس، ساعت 16 روز شنبه مورد استقبال فعالان گردشگری این شهرستان قرار گرفتند و کاشان گردی و بازدید از شهر نیاسر و مشهد اردهال از برنامه های این تور در روز یکشنبه 17 آبان خواهد بود.
وی افزود: میزبانی این کنوانسیون، دستاوردي بزرگ بود که با کوشش و همدلي اعضای سازمانهای مردم نهاد گردشگری به وقوع پیوست و  اميدواریم بتوانیم با اجرای آن نیز، تحولی در صنعت گردشگري کشور عزيزمان از حالت محلي به سطح جهاني ایجاد کنیم.
رضوانیان تصریح کرد: حمایت های مادی و معنوی دستگاه های دولتی از مجریان کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری، می تواند منجر به تحولی مثبت و تاثیر گذار در عرصه گردشگری کشور شود.
به گزارش ایمنا، شهر تاریخی نوش آباد که در 5 کیلومتری شمال کاشان قرار گرفته و یکی از 5 شهر کوچک گردشگری است که مجموعه شهرزیرزمینی نوش آباد به عنوان بزرگترین معماری دستکند جهان از جمله آثار دیدنی این شهر است

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر