تور دوچرخه سواری "خزر تا خلیج فارس" از نوش آباد بازدید می کنند

تور دوچرخه سواری

به گزارش خبرگزاری ایمنا از شهرستان کاشان، حمید سقایی افزود: این گروه دوچرخه سوار با هدف معرفی کنوانسیون 2017 و همچنین ارائه پیام "تدبیر برای آب، ورزش برای زندگی" از نوشهر سفر خود را آغاز کرده، عصر روز شنبه وارد کاشان شده و روز دوشنبه نیز وارد شهر تاریخی نوش آباد خواهد شد.
وی اظهار داشت: در این طرح 15 تن از راهنمایان گردشگری کشور مسافتی بیش از یک هزار و 400 کیلومتردر مسیر گردشگری شهرهای نوشهر، تهران، کاشان، اصفهان، شیراز و بوشهر را با دوچرخه رکاب می زنند.
به گفته مدیر عامل انجمن دوستداران نوش آباد کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری از ششم بهمن سال گذشته به مدت چهار روز در شهر پراگ‌ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا با حضور 350 راهنما از 41 کشور دنیا برپا شد و در پایان این نشست، ایران موفق به کسب میزبانی این کنوانسیون جهانی در سال 2017 در برابر رقبایی چون دانمارک و سنگاپور شد.
اکبر رضوانیان یکی از فعالان گردشگری کاشان نیز گفت: کاروان دوچرخه سواری خزر تا خلیج فارس، ساعت 16 روز شنبه مورد استقبال فعالان گردشگری این شهرستان قرار گرفتند و کاشان گردی و بازدید از شهر نیاسر و مشهد اردهال از برنامه های این تور در روز یکشنبه 17 آبان خواهد بود.
وی افزود: میزبانی این کنوانسیون، دستاوردي بزرگ بود که با کوشش و همدلي اعضای سازمانهای مردم نهاد گردشگری به وقوع پیوست و  اميدواریم بتوانیم با اجرای آن نیز، تحولی در صنعت گردشگري کشور عزيزمان از حالت محلي به سطح جهاني ایجاد کنیم.
رضوانیان تصریح کرد: حمایت های مادی و معنوی دستگاه های دولتی از مجریان کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری، می تواند منجر به تحولی مثبت و تاثیر گذار در عرصه گردشگری کشور شود.
به گزارش ایمنا، شهر تاریخی نوش آباد که در 5 کیلومتری شمال کاشان قرار گرفته و یکی از 5 شهر کوچک گردشگری است که مجموعه شهرزیرزمینی نوش آباد به عنوان بزرگترین معماری دستکند جهان از جمله آثار دیدنی این شهر است

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • بازدید از پروژه عمرانی

  بازدید از پروژه عمرانی

  مشاهده مقاله
 • 🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن 🔺سه شنبه۱۴۰۰/۶/۱۶

  مشاهده مقاله
 • جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  🔹جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان درمحل دفترشورای اسلامی شهرنوش اباد پیرامون موضوعات: #پل دهانه دوم ریل راه آهن #مسکن_مهرنوش آباد #جاده_کنارگذر دوشنبه۱۵شهریور

  مشاهده مقاله
 • شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بخصوص بافت قدیم و فرسوده با توجه برنامه و اولویت اجرا

  مشاهده مقاله
 • با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر