پیاده روی دانش آموزان نوش آباد به همراه اولیاء برگزار شد

پیاده روی دانش آموزان نوش آباد به همراه اولیاء برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاری پانا ؛رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرنوش آباد از برگزاری همایش پیاده روی دانش آموزان این شهر به همراه والدینشان همزمان با عید میلاد حضرت محمد و امام صادق صلوات الله علیهم درمسیر پارک شقایق تا محل امامزادگان اقبالیه خبر داد.
"قاسم کوهی" گفت: برگزاری فعالیت های خانوادگی فرصتی برای خانواده ها است تا بدین بهانه نشاط اجتماعی ایجاد شده و تجمع های ورزشی و گروهی مردم  در مناسبتهای مقدس، زمینه ای برای تمرین با هم بودن اجتماعی و معرفی سیره اماما معصوم است.
به گفته وی، امروزه در تمام دنیا برنامه ها و محل هایی برای ایجاد نشاط در میان مردم در نظر گرفته می شود لذا برگزاری چنین برنامه هایی با توجه به موثر بودن در ارتقای نشاط اجتماعی ضرورتی است که با هدف تامین سلامت جسمی و روحی انسان و جامعه مورد سفارش ائمه معصوم علیهم السلام بوده است. 
وی اظهار داشت: دانش آموزان به عنوان فرزندان امروز و صاحبان فردای جامعه می توانند ضامن اجرای این طرح عمل کنند و لذا ضروری است که مسوولان در این زمینه برنامه ریزی لازم را انجام دهند به ویژه در شهرهای کوچک که امکانات گذراندن اوقات فراغت محدود است. 
وی تصریح کرد: امروزه بسیاری از والدین شاغل بوده و فرصت کافی برای سپری کردن اوقاتی در کنار فرزندانشان ندارند لذا اجرای این برنامه با هدف ایجاد نشاط اجتماعی، همبستگی خانوادگی با ابزار ورزش همگانی از جمله اهداف برگزاری این همایش است.
وی تاکید کرد: به اعتقاد روانشناسان، وقت گذاشتن برای فرزندان یک نیاز است که والدین باید در این رابطه جدی باشند و فرزندان علاقه‌مندند تا برخی فعالیت‌ها را همراه با پدر یا مادر در طول هفته داشته باشند، که سفرهای تفریحی و ورزشی ازجمله این برنامه ها می تواند باشد. 
کوهی افزود: اجرای برنامه های نمایشی دانش آموزان دبیرستان شهید متولی نوش آباد، تجلیل از دانش آموزان ممتاز از جمله برنامه های جنبی این همایش ورزشی بود 

لینک پانا

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر