اولین فرماندار بومی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد

اولین فرماندار بومی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد

نوش آباد - اویی نیوز:

نوش آباد – استاندار استان اصفهان با انتقاد از برخی نظرات غیرمنصفانه نسبت به عملکرد دولت افزود: متاسفانه برخی افراد بی محابا و غیرمنصفانه به دولت می تازند.

به گزارش اویی نیوز، «رسول زرگر پور» روز چهارشنبه در آیین معارفه فرماندار جدید آران و بیدگل اظهار داشت: مردم در انتخابات ۲۴ خرداد نشان دادند که خواهان حاکمیت اعتدال بر امور اجرایی کشور و پرهیز از افراط و تفریط در تصمیم گیری ها هستند.

وی افزود: اگر نگاهی به فعالیت دولت در ۱۵ ماه گذشته داشته باشیم، بدون شک اثبات می شود که دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی به وعده های انتخاباتی خودشان عمل کرده اند.

وی تصریح کرد: برقراری روابط خارجی عزتمند با کشورهای خارجی، رشد میزان ورود گردشگران به کشور، حاکم شدن ثبات و امنیت و رونق اقتصادی از جمله اولویت های اساسی دولت تدبیر و امید بوده است.

زرگر پور خاطرنشان کرد: در ابتدای فعالیت دولت، میزان تورم در کشور ۴۶ درصد بود که به لطف الهی این میزان در مدتی کوتاه به ۳۵ درصد رسید و امیدواریم بزودی تا مرز ۲۵ درصد تا پایان امسال کاهش یابد.

وی به اجرای طرح تحول نظام اسلامت اشاره کرد و اظهار داشت: پیش از این ۸۰ درصد هزینه درمان بر عهده مردم بود، اما دولت با عمل به تعهداتش سهم مردم در هزینه های درمانی را به ۱۰ درصد در این طرح کاهش داد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: این شهرستان ظرفیت های فراوانی همچون صنایع نمونه فرش، معادن نمک، ظرفیت های گردشگری و سرمایه انسانی توانمند دارد و شایسته است تا مسوولان نگاهی ویژه به این شهرستان داشته باشند.

«عباسعلی منصوری آرانی» افزود: خوشبختانه تفکر مدیریت جهادی سرلوحه کار مسوولان استان است.

وی تاکید کرد: مسوولان بایستی از نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید که فرصتی مناسب برای خدمت به مردم را فراهم آورده است، قدردان باشند و از این فرصت ها به خوبی بهره ببرند.

امام جمعه آران و بیدگل نیز در این مراسم گفت: این شهرستان در بعد فرهنگی و علمی و اقتصادی ممتاز است که وجود دانشگاه های متعدد، دانشجویان و نخبگان، حوزه های علمیه، امامزادگان و شهرک های صنعتی از امتیازات آن محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین «سیدمحمد موسوی» افزود: وجود ظرفیت های این چنینی ضرورت توجه بیشتر مسوولان به خواسته ها و رفع محرومیت های شهرستان آران و بیدگل را دو چندان می کند.

در این مراسم از فعالیت های «علی اکبر رضایی» سرپرست فرمانداری تجلیل و «ابوالفضل معینی نژاد» به عنوان فرماندار شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

معینی نژاد پیشتر رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل را برعهده داشت.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر