اولین فرماندار بومی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد

اولین فرماندار بومی شهرستان آران و بیدگل معارفه شد

نوش آباد - اویی نیوز:

نوش آباد – استاندار استان اصفهان با انتقاد از برخی نظرات غیرمنصفانه نسبت به عملکرد دولت افزود: متاسفانه برخی افراد بی محابا و غیرمنصفانه به دولت می تازند.

به گزارش اویی نیوز، «رسول زرگر پور» روز چهارشنبه در آیین معارفه فرماندار جدید آران و بیدگل اظهار داشت: مردم در انتخابات ۲۴ خرداد نشان دادند که خواهان حاکمیت اعتدال بر امور اجرایی کشور و پرهیز از افراط و تفریط در تصمیم گیری ها هستند.

وی افزود: اگر نگاهی به فعالیت دولت در ۱۵ ماه گذشته داشته باشیم، بدون شک اثبات می شود که دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی به وعده های انتخاباتی خودشان عمل کرده اند.

وی تصریح کرد: برقراری روابط خارجی عزتمند با کشورهای خارجی، رشد میزان ورود گردشگران به کشور، حاکم شدن ثبات و امنیت و رونق اقتصادی از جمله اولویت های اساسی دولت تدبیر و امید بوده است.

زرگر پور خاطرنشان کرد: در ابتدای فعالیت دولت، میزان تورم در کشور ۴۶ درصد بود که به لطف الهی این میزان در مدتی کوتاه به ۳۵ درصد رسید و امیدواریم بزودی تا مرز ۲۵ درصد تا پایان امسال کاهش یابد.

وی به اجرای طرح تحول نظام اسلامت اشاره کرد و اظهار داشت: پیش از این ۸۰ درصد هزینه درمان بر عهده مردم بود، اما دولت با عمل به تعهداتش سهم مردم در هزینه های درمانی را به ۱۰ درصد در این طرح کاهش داد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: این شهرستان ظرفیت های فراوانی همچون صنایع نمونه فرش، معادن نمک، ظرفیت های گردشگری و سرمایه انسانی توانمند دارد و شایسته است تا مسوولان نگاهی ویژه به این شهرستان داشته باشند.

«عباسعلی منصوری آرانی» افزود: خوشبختانه تفکر مدیریت جهادی سرلوحه کار مسوولان استان است.

وی تاکید کرد: مسوولان بایستی از نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید که فرصتی مناسب برای خدمت به مردم را فراهم آورده است، قدردان باشند و از این فرصت ها به خوبی بهره ببرند.

امام جمعه آران و بیدگل نیز در این مراسم گفت: این شهرستان در بعد فرهنگی و علمی و اقتصادی ممتاز است که وجود دانشگاه های متعدد، دانشجویان و نخبگان، حوزه های علمیه، امامزادگان و شهرک های صنعتی از امتیازات آن محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین «سیدمحمد موسوی» افزود: وجود ظرفیت های این چنینی ضرورت توجه بیشتر مسوولان به خواسته ها و رفع محرومیت های شهرستان آران و بیدگل را دو چندان می کند.

در این مراسم از فعالیت های «علی اکبر رضایی» سرپرست فرمانداری تجلیل و «ابوالفضل معینی نژاد» به عنوان فرماندار شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.

معینی نژاد پیشتر رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل را برعهده داشت.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • بازدید از پروژه عمرانی

  بازدید از پروژه عمرانی

  مشاهده مقاله
 • 🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن 🔺سه شنبه۱۴۰۰/۶/۱۶

  مشاهده مقاله
 • جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  🔹جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان درمحل دفترشورای اسلامی شهرنوش اباد پیرامون موضوعات: #پل دهانه دوم ریل راه آهن #مسکن_مهرنوش آباد #جاده_کنارگذر دوشنبه۱۵شهریور

  مشاهده مقاله
 • شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بخصوص بافت قدیم و فرسوده با توجه برنامه و اولویت اجرا

  مشاهده مقاله
 • با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر