تجلیل فرهنگیان نوش آباد از خیرین مدرسه ساز

تجلیل فرهنگیان نوش آباد از خیرین مدرسه ساز

خبرگزاری ایمنا: در آستانه سال تحصیلی جدید، همزمان با بهر برداری از مجتمع فرهنگی و آموزشی بصیر نوش آباد، آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز نوش آباد با حضور مسوولان اجرایی در این مرکز آموزشی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، علی محمد الماسی مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان در آیین این مراسم گفت: بنا به سنت الهی، معلم و محصل و همه کسانی که در مسیر تعلیم و تربیت تلاش می کنند، از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند که با نگاه زمینی قابل وصف نیست.
وی افزود: خدا هدایتگر انسان در مسیر نیکوکاری است، او را مزد و پاداش می دهد و اگر به انسان عقل داده است، در لحظه های ناب هم به فریادش می رسد و یاریش می کند. 
مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان تاکید کرد: در تعلیم و تربییت قرآنی، همه انسان‌ها فقیر آفریده شده اند، و کسانی ثروتمند واقعی هستند که به فطرت الهی خویش برگردند و سه اصل ایمان به خدا، اقامه نماز و انفاق و بخشش را بیاموزند.
به گفته وی کسانی که انفاق و بخشش می کنند، پاک می شوند و کسانی که کرامت ندارند و نمی بخشند، به ارتباط با قرآن نمی رسند. خداوند که انسان را آفرید و او را خلیه خود در روی زمین قرار داده، اراده کرده است که با کارهای نیکوکاران شناخته شود.
الماسی، گفت: تجلیل از خیرین مدرسه ساز، تجلیل از تعلیم و تربیت است و قدرشناسی از کسانی است که می بخشند و این گروه افراد، در حقیقت کار خود را انجام می دهند و برای خود کار می کنند.
مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان افزود: به نیکوکاران باید تبریک گفت که خدا به آنها کمک می کند، انفاق صورت‌های بسیاری دارد، از جمله آن، تجلیل از نیکوکاران است و کسانی که توانایی دارند و ثروت می اندوزند، هنگام مرگ باید پاسخگو باشند.
مهدی نعمت الهی بنیانگذار مجتمع بصیر نوش آباد نیز گفت: خدا را شاکر و سپاسگزارم که به خانواده ما توفیق داد تا بتوانیم شاهد شادی همه مردم نوش آباد، در افتتاح و بهره برداری از این مرکز تعلیم و تربیت باشیم.
وی افزود: همانطور که در ساخت این مدرسه دست به دست هم دادیم امیدوارم این همدلی، ادامه پیدا کند و فرهنگیان نوش آباد، با الگو گرفتن از تعالیم قرآن برای رشد و شکوفایی فرزندان ایران عزیز تلاش کنند.
بنیانگذار مجتمع بصیر نوش آباد تاکید کرد: امیدوارم دانش آموزان نوش آباد نیز در پرتو تربیت و معارف الهی و دوستی اهل بیت (ع)، ایران عزیز را در شهر بافرهنگ نوش آباد سرافراز و بالنده کنند و با خوب درس خواندن ، قدردان لطف خدا و زحمت خانواده هایشان باشند.
قاسم کوهی سخنگوی شورای اسلامی شهر نوش آباد گفت: همزمان با بهره برداری از مجتمع آموزشی بصیر نوش آباد، آیین تجلیل فرهنگیان و دانش آموزان این شهر، از خانواده بصیراله نعمت الهی با اهدای آیین لوح های تقدیر مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان، شورای اسلامی و شهرداری نوش آباد، خانواده شهدای فرهنگی و دانش آموز نوش آباد و هیئت های مذهبی این شهر تجلیل شد.
وی افزود: مجتمع فرهنگی و آموزشی بصیر نوش آباد، از محل کمک ده میلیارد ریالی حاج بصیر اله نعمت الهی طی مدت ۱۰ ماه، در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع به بره برداری رسیده است.
به گفته سخنگوی شورای اسلامی شهر نوش آباد این مجتمع بازیر بنای سه هزار متر مربع در دو طبقه بنا شده است که علاوه بر شش کلاس درس، دارای فضاهای مکمل شامل سالن آمفی تئاتر، کتابخانه، اتاق های اداری، کارگاه علم و فناوری و تکنولوژی است. 
وی گفت: نیازهای آموزش و پرورش با اعتبارات دولتی برآورده نمی شود و نیازمند مشارکت همه جانبه شهروندان مسوول و متعهد است که به اعتبار وعده الهی، صدقه جاریه است و ثواب آن برای همیشه نصیب نیکوکاران خواهد بود./

لینک ایمنا

لینک ایلنا

لینک باشگاه خبرنگاران

 

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر