6 طرح عمرانی با اعتبار بیش از 60 میلیارد ریال در نوش آباد به بهره برداری رسید

6 طرح عمرانی با اعتبار بیش از 60 میلیارد ریال در نوش آباد به بهره برداری رسید

خبرگزاری ایمنا: شهردار نوش آباد گفت: در سومین روز از هفته دولت، با اعتبار ۶۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، شش طرح عمرانی، در این شهر به بهره برداری رسید.

علی اصغر شقایقی در حاشیه آیین بهره برداری طرح های عمرانی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در کاشان افزود: زیرسازی بلوارها، آسفالت و ایجاد زیر تاسیسات زیربنایی شامل آب، برق، مخابرات و گاز در شهرک صنعتی انصار نوش آباد، اولین طرح بود که ۵۵ میلیارد ریال هزینه داشته است.
وی اظهار داشت: شهرک صنعتی انصار نوش آباد که از سال ۸۴ طراحی شده است، دو میلیون مترمربع مساحت دارد و امکان ایجاد ۲۸۰ واحد صنعتی با اشتغال زایی ۱۲ هزار کارگر را در منطقه فراهم می کند که هم اکنون ۵۰ واحد آن فعال است. 
به گفته شهردار نوش آباد دارا بودن سند مالکیت زمین های تفکیک شده، نزدیکی به راه آهن سراسری و جاده ترانزیت شمال – جنوب کشور به اضافه نیروی انسانی متخصص و ماهر از مهمترین مزیت سرمایه گذاری در شهرک صنعتی انصار نوش آباد است.
وی اذعان داشت: بهره برداری از جاده نوش آباد به مناطق غربی شامل علی آباد، محمد آباد، سفید شهر و یزدل ارتباط مرکز شهرستان آران و بیدگل به این مناطق را تسهیل می کند که برای طرح با مساحت ۲۵ هزار متر مربع دو میلیارد ریال هزینه صرف شده است.
شقایقی گفت: ساخت آب نمای میدان شهدا و بهسازی میدان بسیج نیز با اعتبار دو میلیارد ریال از دیگر طرح های شهرداری نوش آباد است که در مراسم هفته دولت در این شهر به بهره برداری رسیده است. 
وی تصریح کرد: روشنایی بلوارهای علامه ملا محمد زمان نوش آبادی و شهید شمس آبادی، و نصب پوستر شهدای نوش آباد در این دو بلوار، از جمله شش طرحی بود که با اعتبار ۹۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید. 
به گفته وی، در چشم انداز توسعه شهری نوش آباد، ۳۴ طرح عمرانی طرح ریزی شده است که طی چهار سال به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است: در آیین بهره برداری از شش طرح عمرانی نوش آباد، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل به همراه جمعی از مدیران اجرایی و شهروندان نوش آباد، حضور داشتند.

لینک ایمنا

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر