سازمان های مردم نهاد، می توانند سبب همدلی بین مردم و مسوولان باشند

سازمان های مردم نهاد، می توانند سبب همدلی بین مردم و مسوولان باشند

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، علی اصغر شقایقی در نشست سالانه انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر نوش آباد افزود: سازمان های مردم نهاد، در حوزه های اجتماعی و فرهنگی، اثرگذاری بیشتری دارند و می توانند بخشی از مسوولیت حاکمیت را بر عهده بگیرند.
وی تصریح کرد: فضای تعامل در سطح شهر، بهترین گزینه برای پیشرفت در امور فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است و اعضای سازمان های مردم نهاد، باید نظرات خود را در جلسه های هم اندیشی با مسوولان ارائه کنند و با راهکارهای کارشناسی شده، آنچه مطلوب مردم و جامعه است را پیگیری کنند. 
به گفته شهردار نوش آباد میراث فرهنگی، حرف اول در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نوش آباد است و معتقدیم که ارزش حفاظت از میراث فرهنگی، بالاتر از کارهای روزانه در شهرداری است.
وی، با اشاره به وجود فضای گردشگری مذهبی در نوش آباد گفت: ضمن تلاش برای برای جذب گردشگر، باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که بر گردشگران اثرگزار باشیم و بنیه مذهبی را نیز ترویج کنیم.
شقایقی افزود: همکاری انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر نوش آباد با مدیریت شهری، تجربه موفقی است که می تواند برای کل کشور الگو شود.
وی افزود: فصل ششم کاوش در شهر زیرزمینی نوش آباد، با اعتبار اولیه سه میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری نوش آباد، نیمه دوم مرداد با نظارت کارشناسان پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی نوش آباد آغاز خواهد شد.
گفتنی است؛ در نشست سالانه انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر فرهنگی نوش آباد، مدیر جهاد کشاورزی، دادستان و سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نوش آباد شرکت داشتند.

انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر نوش آباد در سال ۱۳۸۰ شروع به کار کرده است.

لینک ایمنا

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر