وجود نیروی انسانی کار آمد، خلاق، ماهر و متعهد بهترین سرمایه برای صاحبان صنعت در نوش آباد است

وجود نیروی انسانی کار آمد، خلاق، ماهر و متعهد بهترین سرمایه برای صاحبان صنعت در نوش آباد است

شهردار نوش آباد گفت: وجود نیروی انسانی کار آمد، خلاق، ماهر و متعهد بهترین سرمایه برای صاحبان صنعت است که منطقه نوش آباد، از این امتیاز مثبت بهره مند است.

 به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل «علی اصغر شقایقی» در نشست کارآفرینان و صاحبان صنایع نوش آباد با بیان این مطلب تصریح کرد: وجود زمین با سند مالکیت، قرار گرفتن نوش آباد در مسیر راه آهن سراسری و نزدیکی به جاده ترانزیت شمال – جنوب، دسترسی به بازار مواد اولیه و فروش محصول، از دیگر مزیت های سرمایه گذاری در منطقه صنعتی انصار نوش آباد به حساب می آید.

وی اظهار داشت: منطقه صنعتی انصار نوش آباد، در زمینی به وسعت دو میلیون مترمربع ایجاد شده است که تاکنون ۵۰ واحد صنعتی در آن فعالیت می کند و با فعال شدن ۲۸۰ واحد صنعتی، زمینه اشتغال برای 12 هزار نفر پیش بینی شده است.

شقایقی گفت: در بودجه سال جاری شهرداری نوش آباد، 25 میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد زیر ساخت ها و توسعه منطقه صنعتی انصار پیش بینی شده است.

مدیر منطقه صنعتی انصار نوش آباد نیز دراین مراسم گفت: کارآفرینی و ایجاد اشتغال، از سنت های رسول خدا و امامان معصوم علیهم السلام است و برای صاحبان سرمایه که تلاش مقدسی برای تامین زندگی آبرومندانه شهروندان فراهم می کنند، صدقه جاریه است.

"عباس زارع زاده" در این نشست افزود: ایجاد صنایع، نیازمند هماهنگی با دستگاه های دولتی است که این هماهنگی و طی کردن سیکل اداری، چندین ماه طول می کشد و در نهایت باعث تحمیل خسارت بر صاحبان سرمایه می شود.

وی اظهار داشت: شرکت مخابرات، بعد از گذشت دوسال از انعقاد قرارداد تاکنون به تعهد خود برای اتصال منطقه صنعتی به شبکه کابل سراسری عمل نکرده است در حالی که در شرایط امروز، ارتباطات عنصر حیاتی در بخش صنعت محسوب می شود.

زارع زاده تصریح کرد: با آماده شدن زیر ساخت های منطقه صنعتی نوش آباد، کسانی که زمین با قیمت ارزان خریده اند اما به تعهد خود برای آغاز فعالیت عمل نکرده اند، سلب امتیاز شده و زمین از آنها پس گرفته خواهد شد تا مسیر دلال بازی زمین بسته شود.

یکی از صاحبان صنایع گفت: جلسات هم اندیشی برای توسعه اقتصاد، مسوولان باید به خواسته صاحبان صنایع توجه کنند و نباید به تشکر مسوولان از یکدیگر خلاصه شود این تشکرها مشکلی از اقتصاد را حل نمی کند.

"علی اکبر لطیفی" افزود: مسوولان دستگاه های اجرایی باید صحبت سرمایه گزاران و خواسته کارآفرینان را بشنوند و مشکلات آنها را بدانند تا توسعه اقتصادی به واقعیت برسد.

وی اظهار داشت: مشکل شهرک های صنعتی، دلال بازی زمین است که عده ای زمین های ارزان دریافت کرده اند و به تعهد خود عمل نکرده اند و امروز سرمایه گزاران با مشکل کمبود زمین روبرو می شوند.

در این آیین از خدمات و تلاش زنده یاد دکتر "حسین عظیمی" و زنده یاد دکتر"غلامرضا اسلامی"، از اندیشمندان عرصه توسعه و ترویج اقتصاد ایران اسلامی تجلیل شد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر