اشتغال ۱۵ هزار نفر با تکمیل شهرک صنعتی انصار شهداء نوش آباد

اشتغال ۱۵ هزار نفر با تکمیل شهرک صنعتی انصار شهداء نوش آباد

 شهردار نوش آباد گفت: سال جدید بر اساس دیدگاه مقام معظم رهبری مبنی بر «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» از ۵۰ واحد نیمه فعال شهرک صنعتی انصار شهدا نوش آباد با وسعت ۲ میلیون مترمربع این تعداد واحد به ۲۸۰ واحد صنعتی افزایش و بالغ بر ۱۵ هزار نفر مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری  نوش آباد . به نقل از ایلنا؛ «علی اصغر شقایقی» با اعلام این مطلب داشتن، سند مالکیت، واقع شدن این شهرک بین شهرهای کاشان و آران و بیدگل، وجود ریل راهن، جاده کمربندی و وجود نیروی انسانی کار آمد، خلاق، ماهر و متعهد در منطقه کاشان و آران و بیدگل را مهمترین مزیت سرمایه داران برای سرمایه گذاری در این شهرک صنتعتی دانست و گفت: تاکنون بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان برای آسفالت معابر، برق رسانی، آبرسانی و مخابرات این شهرک صنعتی هزینه شده است.

شهردار نوش آیاد ضمن تشکر و قدردانی از پیگیری‌های مستمر دکتر عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر نوش آباد در ایجاد این شهرک صنعتی گفت: با توجه به پیگیری‌هایی که نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس و اعضای شورا‌های اسلامی شهرهای نوش آباد و آران و بیدگل کرده‌اند به‌زودی شهرک صنعتی انصار شهداء نوش آباد به شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل متصل خواهد شد.

شقایقی با اشاره به اینکه اتصال شهرک صنعتی انصار شهداء نوش آباد به شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل موجب افزایش مبادلات اقتصادی و آبادانی منطقه خواهد شد تصریح کرد: در این شهرک صنعتی واحدهای مختلف تولیدی و صنعتی پیش بینی شده که در هر واحد تولیدی بیش از ۵۰ نفر مشغول به کار خواهند شد.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر