تقدير و تجليل شهردار كاشان از مديران روابط عمومي های شهرستان

تقدير و تجليل شهردار كاشان از مديران روابط عمومي های شهرستان

در نشست هم انديشي مديران روابط عمومي هاي ادارات و نهاد و شهرداري هاي شهرهاي تابعه كاشان با شهردار كاشان كه به دعوت مدير مرکز ارتباطات راهبردی و امور بين الملل شهرداری کاشان انجام شده بود شهردار كاشان از مديران روابط عمومي تجليل نمود.
به گزارش پورتال خبري كاشان سيد محمد ناظم رضوي شهرداركاشان دراين نشست كه عصر امروز در سالن اجتماعاتشهرداري كاشان برگزار شد با تبريك روز ارتباطات و 
روابط عمومي بر نقش مهم روابط عمومي ها در تنوير افكار عمومي تاكيد كرد و اظهارداشت: ماهيت روابط عمومي ها اطلاع رساني از فعاليت هاي انجام شده است كه براي موفقيت در اين عرصه نياز به فعاليت مضاعف و فراتر از وظيفه اي است كه بر عهده دارند.
وي افزود: اگر مردم با ابزار ارتباطي كه روابط عمومي ها و خدماتي كه آنها ارائه مي كنند بيشترآشنا شوند باعث خواهدشد تا مردم در قبال عملكردها مطالبه گر باشند.
 
به گفته وي ، مردم بهترين قاضي براي قضاوت عملكرد مديران و دستگاههاي شهرستان هستند و اين امر نيز مستلزم اطلاع رساني به موقع روابط عمومي ها به مردم است.
 
شهرداركاشان با بيان كه روابط عمومي منصف ، روابط عمومي است كه با دوري از جانبداري مدير، عملكردها را شفاف و منصفانه ارائه كند گفت: روابط عمومي بايد از آزادي بيان برخوردار باشد تا مردم، جامعه و نظام بتوانند از مجموعه اطلاعات شهري ارائه بهره مند شوند.
 
سيد محمد ناظم رضوي در ادامه كمك ادارات و دستگاههاي شهرستان به يكديگر و هماهنگي  بين آنها در جهت منافع دستگاه ديگر را باعث منتفع شدن مجموعه شهرستان دانست.  
 
شهردار كاشان در ادامه با اشاره به اين كه  فرمانداري ويژه كاشان مي تواند در ايجاد هماهنگي بين دستگاههاي و ادارات شهرستان نقش آفرين باشد گفت: برخي از دستگاهها به دليل عدم آشنايي با نقش مهم روابط عمومي باعث شده است تا روابط عمومي را در مجموعه خود را در اولويت سوم و چهارم قراردهند.  
 
سيد محمد ناظم رضوي رويكرد جديد شهرداري كاشان را توجه ويژه به جايگاه روابط عمومي دانست و گفت: برهمين اساس علاوه بر ايجاد مديريت مرکز ارتباطات راهبردی و امور بين الملل شهرداری کاشان روابط عمومي هاي مناطق يك و دو شهرداري كاشان نيز فعال شدند.
 
به گفته وي، حوزه بين الملل شهرداري كاشان با هدف اطلاع رساني به هنگام تلاش مي كند مي تواند با توسعه اين حوزه و همكاري با ديگر نهاد ، دستگاهها و شهرداري هاي شهرهاي تابعه شهرستان به يك هم افزايي و وحدت رويه منسجمي در بحث اطلاع رساني برسد.
 
سيد محمد ناظم رضوي يادآورشد: شهرداري كاشان مي تواند برخي مواقع از شهرداري هاي شهر همجوار شهرستان كاشان استفاده نمايد و اين امر مي تواند بالعكس نيز براي شهرداري هاي شهرهاي همجوار وجود داشته باشد.
 
شهردار كاشان همچنين اطلاع رساني بخش هاي  غير دولتي از جمله پورتال خبري كاشان را مهم قلمداد كرد و گفت: در بحث اطلاع رساني مهم اعتدال در خبر است كه بايد رعايت شود.
 
وي در ادامه از تأسيس مركزعلمي كاربردي شهرداري كاشان خبرداد و گفت: اطلاع رساني و آموزش از جمله برنامه هايي است كه براي اين مركز پيش بيني شده است.
 
شهرداركاشان همچنين بر پايداري و پويايي جلسات مديران روابط عمومي هاي دستگاهها و ادارات شهرستان كاشان تاكيد كرد و  با اشاره به برگزاري گردشگري جلسات خواستار تشكيل دبيرخانه اي به همين منظور شد.  
 
سيد محمد ناظم رضوي در ادامه اظهار اميدواري كرد جلسات مديران روابط عمومي ادارات و دستگاههاي شهرستان با حضور فرماندار و داراي خروجي هايي باشد كه به بهبود فعاليت ها كمك كند.
 
وي همچنين اظهاراميدواري با انتخاب آقاي صدرائيه به عنوان معاون استاندار و فرمانداركاشان ، روابط عمومي ها نيز با قوت بيشتر فعاليت هاي خود را آغاز كنند و شوراي اطلاع رساني كاشان نيز دوباره احياء شود.
 
در ابتداي اين نشست مديران روابط عمومي هاي شهرستان كاشان ، پيشنهادات، راهكارها و مشكلات پيش روي حوزه روابط عمومي را ارائه كردند و به اتفاق خواستار آغاز فعاليت هاي مجدد شوراي اطلاع رساني كاشان شدند.
   
در پايان جلسه هم انديشي مديران روابط عمومي هاي ادارات ، دستگاهها و شهرداري هاي شهرهاي تابعه كاشان نيزضمن قرائت منشور اخلاقي روابط عمومي ، مديران روابط عمومي آن را امضاء كردند.  

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر