اجرای ۳۴ پروژه عمرانی در شهر نوش‌آباد

اجرای ۳۴ پروژه عمرانی در شهر نوش‌آباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد  به نقل از فارس، قاسم کوهی نایب رئیس شورا ی اسلامی شهر نوش آباد با تقدیر از حضور تمامی مدعوین، فرهیختگان و نخبگانی که با همکاری و تعامل خود تاکنون موجبات پیشرفت و آبادانی این شهر را در سطوح مختلف فراهم کرده‌اند، اظهار داشت: همکاری و هماهنگی منسجم و متمرکز  فرهیختگان و نخبگان با مشارکت مردمی در کنار ظرفیت‌های موجود می‌تواند زمینه‌های رشد و ترقی این شهر را افزایش دهد.

وی، شهر زیر زمینی نوش‌آباد را گنج نهفته‌ای در دل خاک و کتاب تاریخ و یکی از ظرفیت‌های موجب ترقی و رونق اقتصاد گردشگری این شهر ذکر و عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر دو بازوی اجرایی و حمایتی برای توسعه هستند.

عضو شورای اسلامی شهر نوش‌آباد با اشاره به تعریف ۳۴ پروژه عمرانی شهرداری نوش‌آباد برای سال ۹۳ در راستای پیشرفت و توسعه این شهر یادآور شد: بسیاری از این طرح‌ها با همت و مشارکت خیران و همراهی دیگر کسانی که توان حمایت معنوی و علمی دارند می‌تواند با سرعت و سهولت بیشتری در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به سر منزل مقصود برسد.

به گفته کوهی، نوش‌آباد در حوزه‌های بهداشت و درمان، رفاهی، ورزشی و  فرهنگی از نظر توسعه فیزیکی این فضاها نیازمند رشد و تحول چشمگیری است که در این راستا حمایت همه جانبه بانیان مسئولان اجرایی و نخبگان را می‌طلبد.

امام جمعه شهر نوش‌آباد نیز در این همایش گفت: مسئولان با خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف اجرایی کشور می‌توانند نافع‌ترین و دوست داشتنی‌ترین افراد در محضر پروردگار باشند.

حجت‌الاسلام سید حسین علوی نوش‌آبادی با اشاره به ایام شهادت حضرت زهرا(س) افزود: همگان با تبعیت از سیره اهل بیت‌(ع) به ویژه حضرت فاطمه(س) که الگوی امامان معصوم(ع) نیز بود می‌توانند مسیر رشد و تعالی و پیشرفت را در حوزه مختلف فردی و اجتماعی زندگی طی کنند.

وی با تأکید بر لزوم اقتدا به سیره و روش ائمه اطهار(ع) و تخلّق به اخلاق ناب الهی و اسلامی گفت: تمسک به دو ثقل بزرگ یعنی قرآن و اهل بیت(ع) بهترین راهکار پیشرفت و ترقی و آبادانی است.

به گفته وی، شهر نوش‌آباد گرچه دارای جاذبه‌های تاریخی و گردشگری نظیر شهر زیرزمینی است اما مایه افتخار و سرمایه جاودان ملی این شهر ۱۵۰ شهید جان برکف و بزرگواری است که در راه حفظ و احیای دین و وطن جان باختند تا آبادانی و  پیشرفت و تعالی دینی و اخلاقی و اجتماعی افراد برای همیشه جاودان بماند.

امام جمعه نوش‌آباد، شهدای این شهر را نشانگر صبغه ولایتمداری و پایبندی مردم متدین و متعهد این خطه به نظام دانست و خاطرنشان کرد: این شهر علاوه بر ظرفیت‌های طبیعی و بالقوه با اتکا به سرمایه معنوی و جاودانش می‌تواند در اوج تعالی و پیشرفت به ثریا برسد.

همایش توسعه و پیشرفت شهر نوش آباد با حضور حسین نوش‌آبادی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سردار ابراهیم راحمی مشاور وزیر نیرو در امور شاهد و ایثارگران، مهران فرزین دبیر فراکسیون اصناف در مجلس، سید صدرالدین صدری نوش‌آبادی رئیس امور توﺳﻌﻪ ﻣﺪیﺮیﺖ دانش ﻭ ﺳﺮﻣﺎیه ﺍﻧﺴﺎنی رئیس ﺟﻤﻬﻮﺭ، مسئولان شهرستان آران و بیدگل و فعالان حوزه‌های مذهبی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی برگزار شد.

تلاوت قرآن توسط حافظ ۱۶ جزء قرآن محمد پهلوانی، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مرثیه‌سرایی حضرت فاطمه (س)، پخش کلیپ معرفی تاریخچه و پیشینه نوش‌آباد، اجرای تصنیف” ای ایران” و تقدیر از خیران این شهر در حوزه‌های آموزشی، درمانی ، ورزشی و علمی در سالن سردار شهید راحمی از جمله برنامه‌های این همایش بود.

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را به همه قهرمانان بی ادعا تبریک عرض می نماییم.

  هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را به همه قهرمانان بی ادعا تبریک عرض می نماییم.

  #آتشنشانی وخدمات ایمنی 🔹به مناسبت ۷ مهر، روز ملی آتش نشانی و ایمنی حضور سرپرست محترم شهرداری ، مدیر خدمات شهری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نوش آباد در محل ایستگاه آتش نشانی شهر نوش آباد و تجلیل از آتش نشانان ۷مهرماه۱۴۰۰ #قهرمانان بی ادعا #قهرمانان_واقعی

  مشاهده مقاله
 • بازدید از پروژه عمرانی

  بازدید از پروژه عمرانی

  مشاهده مقاله
 • 🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن 🔺سه شنبه۱۴۰۰/۶/۱۶

  مشاهده مقاله
 • جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  🔹جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان درمحل دفترشورای اسلامی شهرنوش اباد پیرامون موضوعات: #پل دهانه دوم ریل راه آهن #مسکن_مهرنوش آباد #جاده_کنارگذر دوشنبه۱۵شهریور

  مشاهده مقاله
 • شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بخصوص بافت قدیم و فرسوده با توجه برنامه و اولویت اجرا

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر