نوش آبادی: متولیان فرهنگ با مدیریت جهادی دغدغه های رهبری را کاهش دهند

نوش آبادی: متولیان فرهنگ با مدیریت جهادی دغدغه های رهبری را کاهش دهند

کاشان- ایرنا- معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: متولیان امر فرهنگ کشور که بودجه مستقل و مسوولیت فرهنگی دارند، باید با مدیریت جهادی برای کاهش دغدغه های رهبری در این حوزه بیشتر تلاش کنند.

حسین نوش آبادیˈ روز جمعه در حاشیه آیین ویژه ˈروز نوش آبادˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جلوگیری از رخنه فرهنگی بیگانگان یکی از اولویت های سالجاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی گفت: این وزارتخانه برای جلوگیری از نفوذ فرهنگ غیرخودی و تامین نظرات رهبری با یک مدیریت جهادی اقدامات عمیق تر و بیشتری نسبت به گذشته انجام خواهد داد.

نوش آبادی در ادامه افزود: مدیران و کارکنان این وزراتخانه برای تحقق منویات رهبری و رفع نگرانی های معظم له در مقوله فرهنگ گام های عملی بیشتری را برخواهند داشت.

وی تصریح کرد: حوزه وسیع فرهنگ تنها در این وزراتخانه خلاصه نمی شود و دیگر متولیان فرهنگ نیز باید همسو و هدفمند در بخش فرهنگ کشور حرکت کنند.

نوش آبادی افزود: با توجه به اینکه محورهای اصلی فرهنگ و مقصد نهایی در فرمایشات رهبری مشخص شده است، تمام دستگاه های فرهنگی کشور باید برای جلوگیری از پراکندگی ها در این حوزه با مدیریت واحد کار کنند.

وی گفت: زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بویژه در استانها با بهره گیری از ظرفیت های مردمی و مشارکت های عمومی در امور فرهنگی با عزم ملی برای اجرایی کردن فرمایشات رهبری بیشتر می کوشند.

معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرهنگ مبنای هر تحول است، باید در جهت پیشرفت اقتصاد مقاومتی کشور نیز فرهنگ نقش اول را ایفا کند.

آیین ویژه ˈروز نوش آبادˈ به مدت یکروز با هدف شناسایی، معرفی و هم اندیشی فرهیختگان، نخبگان و چهره های اثرگذار برای برنامه ریزی و توسعه، شناسایی نقاط قوت و ضعف و استفاده از توانمندی ها در شهر تاریخی نوش آباد برگزار شد.

لینک خبر ایرنا

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله
 • اتمام عملیات آسفالت اطراف میدان بسیج

  اتمام عملیات آسفالت اطراف میدان بسیج

  اتمام عملیات آسفالت اطراف میدان بسیج

  مشاهده مقاله
 • اتمام عملیات جدول گذاری خیابان شهید صفایی

  اتمام عملیات جدول گذاری خیابان شهید صفایی

  اتمام عملیات جدول گذاری خیابان شهید صفایی

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر