ورود تکنولوژی نباید به هویت فرهنگی ما آسیبی بزند

ورود تکنولوژی نباید به هویت فرهنگی ما آسیبی بزند

به گزارش ایرنا سردار ˈابراهیم راحمیˈ روز جمعه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مجموعه چند منظوره ˈمحله زندگیˈ در شهر باستانی نوش آباد اظهار داشت: عمران و آبادانی شهرها در قرآن به عنوان بخشی از عبادت خداوند متعال توصیه شده است.

وی گفت: تکنولوژی هر از چند گاه با ورود تکنولوژی نو دستخوش تغییرات می شود، اما صفا و صمیمت افراد برای همیشه جاودانه می ماند.

راحمی همچنین افزود: هویت فرهنگی ما نشانه ایمان و اصالت ما ایرانیان است.

وی در خاتمه خواستار برخورد جدی مسوولان در تحقق شعار رهبری در خصوص ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ برای داشتن کشوری آباد و عزتمند شد.

مجموعه چندمنظوره محله زندگی در نوش آباد تلفیقی از معماری سنتی و قدیمی زندگی و صنعتی و نمادی از یک محله قدیمی در زمینی به مساحت 20 هزار مترمربع احداث می شود.

فاز نخست عملیات اجرایی این مجموعه در وسعت چهار هزار مترمربع با اهدای 10 میلیارد ریال توسط خانواده شهید ˈماشاءالله راحمیˈ احداث خواهد شد.

این مجموعه با هدف ایجاد محلی برای اجتماع قشرهای مختلف مردمی در گروه های سنی، کارگاه های آموزشی صنایع دستی و سنتی، پارک فناوری، فضای رفاهی با محوریت تکریم سالمندان با نگاهی سنتی، ملی و ایرانی با هدف تقویت بنیان خانواده ایجاد می شود.

سردار شهید ماشالله راحمی از همرزمان شهید چمران در سال 60 به شهادت رسید.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر