ظرفيت مناسب منطقه اقتصادي نوش آباد براي حضور سرمايه گذاران

ظرفيت مناسب منطقه اقتصادي نوش آباد براي حضور سرمايه گذاران

رييس مجمع نمايندگان استان اصفهان گفت: منطقه اقتصادي نوش آباد، با شرايطي مثل موقعيت جغرافيايي، نزديكي به مركز كشور و نزديك بودن به راه آهن سراسري ، ظرفيت مناسبي براي حضور سرمايه گذاران است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران اصفهان، "عباسعلي منصوري" در ديدار با اعضاي شوراي اسلامي شهر نوش آباد با بیان اینکه مديران شهري، براي توسعه و آباداني شهرها بايد باجلب مشاركت شهروندان برنامه ريزي كنند و منتظر اعتبارات دولتي نباشند، افزود: شوراهاي اسلامي بايد ظرفيت و مشاركت هئيت هاي مذهبي را به عنوان فراگيرترين سازمان مردم نهاد، در جهت گسترش فعاليت هاي اقتصادي و توسعه پايدار شهرها هدايت كنند.

نماينده شهرستان هاي كاشان و آران و بيدگل وعضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت:ايجاد شهرك هاي صنعتي با حضور سرمايه گذاران و توسعه صنايع بزرگ اقتصادي باعث تحول در مجموعه مناطق همجوار و توسعه پايدار در سطح كلان كشور مي شود.

دراین دیدار امام جمعه نوش آباد گفت:این شهر با وجود قابلیت‌های فرهنگی، مذهبی و گردشگر پذیر بودن آن پس از گذشت بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی همچنان از کمبودهای بسیاری در حوزه‌های مختلف رنج می‌برد.

به گفته حجت الاسلام "سيد حسين علوي ، تعطيلي دانشگاه نوش آباد، به هر دليل كه باشد، در شان مديران استان اصفهان و شهرستان آران و بيدگل نيست و بايد براي رفع مشكلات دانشگاه تلاش كرد.

وي تاكيد كرد: استقرار بخشداري در نوش آباد، حقي است كه مردم اين شهر از دولت دارند و انتظار است مسوولان امر در هر مقامي، اقدام شايسته اي در اين خصوص عملي كنند.

رییس شورای اسلامی شهر نوش آباد نیز اظهار داشت: دانشگاه پیام نور نوش آباد، به دلیل کمبود امکانات و فضای آموزشی به مرز تعطیلی رسیده است كه مسوولان مربوط باید به این امر توجه ویژه ای داشته باشند چرا که وجود دانشگاه در هر شهر باعث توسعه و رونق فرهنگی و اجتماعی می گردد.

"سید حسین یدالهی" افزود: نبودن جاده ارتباطی روستاهای غرب نوش آباد به مرکز شهرستان از جمله مشكلاتي است که با تسریع در امر راه اندازی و تسطیح این جاده مشکلات روستائیان به منظور رفت آمد تسهیل می یابد.

وي درخصوص شهر زیرزمینی نوش آباد تاكيد كرد: شهر زیرزمینی نوش آباد یکی از آثار ارزشمند ملی است و از آنجایی که در شرف ثبت ميراث جهانی است در معرض ورود فاضلاب منازل و تخریب قرار دارد كه بايد مورد توجه مسوولان قرار بگيرد.

وي تصريح كرد: اجرای طرح سپتیک فاضلاب شهری كه براي نجات بخشي شهرزير زميني نوش آباد مصوب و مطالعات اوليه آن به پايان رسيده اما تاکنون عمليات اجرایی آن شروع نشده است.

سید حسین یدالهی با گلایه از اجرای طرح ناموفق مسکن مهر در نوش آباد افزود: اجرای طرح مسکن مهر در این شهر از ابتدا با مشکلات زیادی روبرو بوده است و از سوی پیمانکار رها شده و کسی پاسخگوی آن نیست و تاکنون توجهی به این امر نشده و همچنان مشکلات آن به قوت خود باقی است.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • اتمام عملیات جدول گذاری خیابان شهید صفایی

  اتمام عملیات جدول گذاری خیابان شهید صفایی

  اتمام عملیات جدول گذاری خیابان شهید صفایی

  مشاهده مقاله
 • اجرای پروژه سیستم آبیاری تحت فشار بارانی پارک لاله

  اجرای پروژه سیستم آبیاری تحت فشار بارانی پارک لاله

  اجرای پروژه سیستم آبیاری تحت فشار بارانی پارک لاله؛ فاز مقدماتی شامل اجرای رینگ آبیاری با مبلغی بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال

  مشاهده مقاله
 • اولین جلسه بررسی اساسنامه منطقه صنعتی انصار نوش آباد

  اولین جلسه بررسی اساسنامه منطقه صنعتی انصار نوش آباد

  اولین جلسه بررسی اساسنامه منطقه صنعتی انصار نوش آباد

  مشاهده مقاله
 • جلسه هم اندیشی شهرسازی و امور فنی شهرداری نوش آباد با مسئولین محترم دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان آران و بیدگل

  جلسه هم اندیشی شهرسازی و امور فنی شهرداری نوش آباد با مسئولین محترم دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان آران و بیدگل

  جلسه هم اندیشی شهرسازی و امور فنی شهرداری نوش آباد با مسئولین محترم دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان آران و بیدگل

  مشاهده مقاله
 • ادامه روند عملیات عمرانی در منطقه صنعتی نوش اباد

  ادامه روند عملیات عمرانی در منطقه صنعتی نوش اباد

  اتمام عملیات جدول گذاری خیابان مالیات واقع در منطقه صنعتی انصار شهر نوش آباد

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر