تیمسار منصوری: مدیران شهری منتظر اعتبارات دولتی نباشند

تیمسار منصوری: مدیران شهری منتظر اعتبارات دولتی نباشند

ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: مدیران شهری برای توسعه و آبادانی شهرها باید برای جلب مشارکت شهروندان برنامه ریزی کنند و منتظر اعتبارات دولتی نباشند

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شورای اسلامی شهر نوش آباد  ˈعباسعلی منصوریˈ در دیدار با اعضای این شورا افزود:رشوراها باید ظرفیت و مشارکت مردم بویژه هیات های مذهبی را در جهت گسترش فعالیت های اقتصادی و توسعه پایدار شهرها رصد کنند.

منصوری تصریح کرد: ایجاد شهرک های صنعتی با حضور سرمایه گذاران و توسعه صنایع بزرگ اقتصادی باعث تحول در مجموعه مناطق همجوار و توسعه پایدار در سطح کلان کشور می شود.

نماینده مردم کاشان  در مجلس اظهار داشت: منطقه اقتصادی نوش آباد نیز با دارا بودن شرایطی همچون موقعیت جغرافیایی، نزدیکی به مرکز کشور و راه آهن سراسری ظرفیت مناسبی برای حضور سرمایه گذاران دارد.

منصوری تاکید کرد: در نطق پیش از دستور مجلس نیز عنوان شد که ارتقا نوش آباد به بخش در تقسیمات کشوری حق مردم این شهر است.

وی همچنین اظهار کرد: شان یک نماینده بیان مطالب غیرواقع برای کسب رای مردم نیست و باید در کنار مردم باشد.

امام جمعه نوش آباد نیز در این دیدار گفت: این شهر با وجود قابلیت های فرهنگی، مذهبی و گردشگری همچنان از کمبودهای بسیاری در حوزه های مختلف رنج می برد.

حجت الاسلام سید ˈحسین علویˈ با اشاره به این که دانشگاه پیام نور نوش آباد در مرز تعطیلی است، افزود: این موضوع به هر دلیل در شان مدیران استان اصفهان و شهرستان نیست.

وی تصریح کرد: استقرار بخشداری در نوش آباد حقی است که مردم این شهر نسبت به دولت دارند و انتظار است مسوولان امر در هر مقام اقدام شایسته ای در این خصوص عملی کنند.

رییس شورای اسلامی شهر نوش آباد نیز گفت: دانشگاه پیام نور این شهر به دلیل کمبود امکانات و فضای آموزشی به مرز تعطیلی رسیده که مسوولان مربوط باید به این امر توجه ویژه ای داشته باشند.

سید ˈحسین یداللهیˈ افزود: نبودن جاده ارتباطی روستاهای غرب نوش آباد به مرکز شهرستان از جمله مشکلاتی است که تسریع در امر راه اندازی و تسطیح این جاده را به منظور رفع مشکلات روستاییان الزامی می کند.

وی در ارتباط با شهر زیرزمینی نوش آباد تاکید کرد: شهر زیرزمینی یکی از آثار ارزشمند ملی و در شرف ثبت میراث جهانی است، اما این شهر زیرزمینی در معرض ورود فاضلاب منازل و تخریب قرار دارد که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

وی رسیدگی به وضعیت بهداشت و درمان و تکمیل درمانگاه نوش آباد را نیز برای رفاه شهروندان ضروری دانست.

یداللهی با گلایه از اجرای طرح ناموفق مسکن مهر در نوش آباد افزود: اجرای طرح مسکن مهر در این شهر از ابتدا تاکنون با مشکلات زیادی روبرو بوده و هم اکنون از سوی پیمانکار رها شده و کسی پاسخگو نیست

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر