تیمسار منصوری: مدیران شهری منتظر اعتبارات دولتی نباشند

تیمسار منصوری: مدیران شهری منتظر اعتبارات دولتی نباشند

ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: مدیران شهری برای توسعه و آبادانی شهرها باید برای جلب مشارکت شهروندان برنامه ریزی کنند و منتظر اعتبارات دولتی نباشند

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شورای اسلامی شهر نوش آباد  ˈعباسعلی منصوریˈ در دیدار با اعضای این شورا افزود:رشوراها باید ظرفیت و مشارکت مردم بویژه هیات های مذهبی را در جهت گسترش فعالیت های اقتصادی و توسعه پایدار شهرها رصد کنند.

منصوری تصریح کرد: ایجاد شهرک های صنعتی با حضور سرمایه گذاران و توسعه صنایع بزرگ اقتصادی باعث تحول در مجموعه مناطق همجوار و توسعه پایدار در سطح کلان کشور می شود.

نماینده مردم کاشان  در مجلس اظهار داشت: منطقه اقتصادی نوش آباد نیز با دارا بودن شرایطی همچون موقعیت جغرافیایی، نزدیکی به مرکز کشور و راه آهن سراسری ظرفیت مناسبی برای حضور سرمایه گذاران دارد.

منصوری تاکید کرد: در نطق پیش از دستور مجلس نیز عنوان شد که ارتقا نوش آباد به بخش در تقسیمات کشوری حق مردم این شهر است.

وی همچنین اظهار کرد: شان یک نماینده بیان مطالب غیرواقع برای کسب رای مردم نیست و باید در کنار مردم باشد.

امام جمعه نوش آباد نیز در این دیدار گفت: این شهر با وجود قابلیت های فرهنگی، مذهبی و گردشگری همچنان از کمبودهای بسیاری در حوزه های مختلف رنج می برد.

حجت الاسلام سید ˈحسین علویˈ با اشاره به این که دانشگاه پیام نور نوش آباد در مرز تعطیلی است، افزود: این موضوع به هر دلیل در شان مدیران استان اصفهان و شهرستان نیست.

وی تصریح کرد: استقرار بخشداری در نوش آباد حقی است که مردم این شهر نسبت به دولت دارند و انتظار است مسوولان امر در هر مقام اقدام شایسته ای در این خصوص عملی کنند.

رییس شورای اسلامی شهر نوش آباد نیز گفت: دانشگاه پیام نور این شهر به دلیل کمبود امکانات و فضای آموزشی به مرز تعطیلی رسیده که مسوولان مربوط باید به این امر توجه ویژه ای داشته باشند.

سید ˈحسین یداللهیˈ افزود: نبودن جاده ارتباطی روستاهای غرب نوش آباد به مرکز شهرستان از جمله مشکلاتی است که تسریع در امر راه اندازی و تسطیح این جاده را به منظور رفع مشکلات روستاییان الزامی می کند.

وی در ارتباط با شهر زیرزمینی نوش آباد تاکید کرد: شهر زیرزمینی یکی از آثار ارزشمند ملی و در شرف ثبت میراث جهانی است، اما این شهر زیرزمینی در معرض ورود فاضلاب منازل و تخریب قرار دارد که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

وی رسیدگی به وضعیت بهداشت و درمان و تکمیل درمانگاه نوش آباد را نیز برای رفاه شهروندان ضروری دانست.

یداللهی با گلایه از اجرای طرح ناموفق مسکن مهر در نوش آباد افزود: اجرای طرح مسکن مهر در این شهر از ابتدا تاکنون با مشکلات زیادی روبرو بوده و هم اکنون از سوی پیمانکار رها شده و کسی پاسخگو نیست

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • بازدید از پروژه عمرانی

  بازدید از پروژه عمرانی

  مشاهده مقاله
 • 🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن 🔺سه شنبه۱۴۰۰/۶/۱۶

  مشاهده مقاله
 • جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  🔹جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان درمحل دفترشورای اسلامی شهرنوش اباد پیرامون موضوعات: #پل دهانه دوم ریل راه آهن #مسکن_مهرنوش آباد #جاده_کنارگذر دوشنبه۱۵شهریور

  مشاهده مقاله
 • شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بخصوص بافت قدیم و فرسوده با توجه برنامه و اولویت اجرا

  مشاهده مقاله
 • با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر