مشاور قائم مقام وزیر کشور از نوش آباد بازدید کرد

مشاور قائم مقام وزیر کشور از نوش آباد بازدید کرد

مشاور قائم مقام وزیر کشور از شهر تاریخی نوش آباد بازدید نمود، در این بازدید که از روز گذشته آغاز شد ایشان با حضور در نمایشگاه های محرم و اینجا کربلاست، شهر زیرزمینی و مسجد جامع عتیق سفر خود را به نوش آباد آغاز نمودند.

به گزارش اویی نیوز: در ادامه این بازدید با حضور در دفتر شهردار نوش آباد، جناب مهندس شقایقی تشکیل جلسه گردید که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر نوش آباد پتانسیل ها و مشکلات شهر مورد بررسی قرار گرفت.

“محسن گمار” مشاور قائم مقام  وزیر کشور گفت: اخلاق مداری و خونگرمی و اعتقادات مذهبی مردم این منطقه را از محسنات این شهر است.

محسن گمار افزود: آثار تاریخی ارزشمند همچون شهرزیرزمینی را از نزدیک مشاهده نمودم و شاید وجود این آثار فرصتی باشد برای اینکه مردم این منطقه هویت تاریخی خود را، زمینه ای برای شکوفایی فرهنگی و اجتماعی خود قرار دهند و حرکتی پر سرعت را آغاز کنند.

وی افزود: اکنون دغدغه مهم شهروندان نوش آبادی بخش شدن نوش آباد که با پشت سر گذاشتن فرآیند قانونی آن این امر با پیگیری نهایی به زودی محقق می گردد.

رییس شورای اسلامی شهر نوش آباد نیز در این جلسه عنوان کرد: شهر نوش آباد بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت دارد و در کنار آن هزاران مهاجر افغانی در این شهر سکونت دارند که جمعا به ۱۵ هزار نفر جمعیت می رسد که رشد جمعیت در این شهر مشاهده می شود و وجود پتانسیل های گردشگری نظیر شهر زیرزمینی در این شهر و همچنین تقدیم ۱۲۰ شهید و صدها جانباز و رزمنده از افتخارات این شهر است چرا که این شهر آمار رزمندگان آن به حدود ۱۵۰۰ نفر  می رسد.

سید حسین یدالهی افزود: پیگیری برای تاسیس بخشداری نوش آباد اخیراً به نتایج مطلوبی رسیده و اکنون این امر به یکی از دغدغه های مردم نوش آباد تبدیل شده است و طبق قانون برای اختصاص بخشداری باید دو دهستان وجود داشته باشد تا بخشداری تاسیس شود.

وی گفت: در حال حاضر موانع قانونی بخش شدن نوش آباد مرتفع شده و امیدوارم دوستان ما در فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و استانداری اصفهان با تسریع بخشیدن به این امر خواسته به حق مردم نوش آباد را به ثمر برسانند.

 

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را به همه قهرمانان بی ادعا تبریک عرض می نماییم.

  هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را به همه قهرمانان بی ادعا تبریک عرض می نماییم.

  #آتشنشانی وخدمات ایمنی 🔹به مناسبت ۷ مهر، روز ملی آتش نشانی و ایمنی حضور سرپرست محترم شهرداری ، مدیر خدمات شهری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نوش آباد در محل ایستگاه آتش نشانی شهر نوش آباد و تجلیل از آتش نشانان ۷مهرماه۱۴۰۰ #قهرمانان بی ادعا #قهرمانان_واقعی

  مشاهده مقاله
 • بازدید از پروژه عمرانی

  بازدید از پروژه عمرانی

  مشاهده مقاله
 • 🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن 🔺سه شنبه۱۴۰۰/۶/۱۶

  مشاهده مقاله
 • جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  🔹جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان درمحل دفترشورای اسلامی شهرنوش اباد پیرامون موضوعات: #پل دهانه دوم ریل راه آهن #مسکن_مهرنوش آباد #جاده_کنارگذر دوشنبه۱۵شهریور

  مشاهده مقاله
 • شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بخصوص بافت قدیم و فرسوده با توجه برنامه و اولویت اجرا

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر