مشاور قائم مقام وزیر کشور از نوش آباد بازدید کرد

مشاور قائم مقام وزیر کشور از نوش آباد بازدید کرد

مشاور قائم مقام وزیر کشور از شهر تاریخی نوش آباد بازدید نمود، در این بازدید که از روز گذشته آغاز شد ایشان با حضور در نمایشگاه های محرم و اینجا کربلاست، شهر زیرزمینی و مسجد جامع عتیق سفر خود را به نوش آباد آغاز نمودند.

به گزارش اویی نیوز: در ادامه این بازدید با حضور در دفتر شهردار نوش آباد، جناب مهندس شقایقی تشکیل جلسه گردید که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر نوش آباد پتانسیل ها و مشکلات شهر مورد بررسی قرار گرفت.

“محسن گمار” مشاور قائم مقام  وزیر کشور گفت: اخلاق مداری و خونگرمی و اعتقادات مذهبی مردم این منطقه را از محسنات این شهر است.

محسن گمار افزود: آثار تاریخی ارزشمند همچون شهرزیرزمینی را از نزدیک مشاهده نمودم و شاید وجود این آثار فرصتی باشد برای اینکه مردم این منطقه هویت تاریخی خود را، زمینه ای برای شکوفایی فرهنگی و اجتماعی خود قرار دهند و حرکتی پر سرعت را آغاز کنند.

وی افزود: اکنون دغدغه مهم شهروندان نوش آبادی بخش شدن نوش آباد که با پشت سر گذاشتن فرآیند قانونی آن این امر با پیگیری نهایی به زودی محقق می گردد.

رییس شورای اسلامی شهر نوش آباد نیز در این جلسه عنوان کرد: شهر نوش آباد بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت دارد و در کنار آن هزاران مهاجر افغانی در این شهر سکونت دارند که جمعا به ۱۵ هزار نفر جمعیت می رسد که رشد جمعیت در این شهر مشاهده می شود و وجود پتانسیل های گردشگری نظیر شهر زیرزمینی در این شهر و همچنین تقدیم ۱۲۰ شهید و صدها جانباز و رزمنده از افتخارات این شهر است چرا که این شهر آمار رزمندگان آن به حدود ۱۵۰۰ نفر  می رسد.

سید حسین یدالهی افزود: پیگیری برای تاسیس بخشداری نوش آباد اخیراً به نتایج مطلوبی رسیده و اکنون این امر به یکی از دغدغه های مردم نوش آباد تبدیل شده است و طبق قانون برای اختصاص بخشداری باید دو دهستان وجود داشته باشد تا بخشداری تاسیس شود.

وی گفت: در حال حاضر موانع قانونی بخش شدن نوش آباد مرتفع شده و امیدوارم دوستان ما در فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و استانداری اصفهان با تسریع بخشیدن به این امر خواسته به حق مردم نوش آباد را به ثمر برسانند.

 

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر