توسعه بخش گردشگری نوش آباد نیاز به برنامه ریزی دارد

توسعه بخش گردشگری نوش آباد نیاز به برنامه ریزی دارد

ایرنا - شهردار نوش آباد گفت: با توجه به پتانسیل بالای این شهر در زمینه گردشگری توسعه این بخش عزم و برنامه ریزی جدی مسوولان را می طلبد.

ˈعلی اصغر شقایقیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهارکرد: وجود آثار تاریخی، ظرفیت گسترده ای برای توسعه پایدار نوش آباد بوده و شهرداری به منظور استفاده از این فرصت بحث گردشگری را در اولویت برنامه های خود قرارداده است.

وی به شهر زیرزمینی نوش آباد به عنوان یکی از مهم ترین این ظرفیت ها اشاره کرد و افزود: این شهر زیرزمینی ظرفیت بسیار خوبی برای جذب توریست دارد اما شاهد حضور کمرنگ گردشگر در این شهر هستیم.

وی تشکیل کمیته تخصصی از سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری این شهر را از جمله برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد عنوان کرد.

شهردار نوش آباد بر لزوم برنامه ریزی و اقدام عملیاتی برای ماندگاری گردشگران در این شهر تاکید کرد و گفت: دعوت از تورگردان ها، هتلداران، فعالان گردشگری و خبرنگاران رسانه های جمعی برای معرفی جاذبه های گردشگری از دیگر برنامه های توسعه گردشگری این خطه است.

وی تصریح کرد: با توسعه گردشگری می توانیم بدون صرف هزینه های هنگفت زیبایی های شهر را به ثروت تبدیل کرده و برداشت های اقتصادی بسیار خوبی داشته باشیم.

وی، مهم ترین رمز موفقیت گردشگری را هماهنگی بیان کرد و افزود: بر همین اساس، استفاده از ظرفیت مشارکت مردم و سازمانهای مردم نهاد به عنوان سفیران جذب گردشگر موجب هم افزایی می شود.

شهرتاریخی نوش آباد از جمله پنج شهر نمونه گردشگری کشور است که در شمالی ترین نقطه استان اصفهان قرار گرفته است

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر