قابلیت‌ توسعه گردشگری از اولویت‌های شهرداری نوش آباد

قابلیت‌ توسعه گردشگری از اولویت‌های شهرداری نوش آباد

خبرگزاری ایمنا: شهردار نوش آباد گفت: وجود آثار تاریخی، ظرفیت گسترده ای برای توسعه پایدار این شهر است و شهرداري به منظور استفاده از این فرصت بحث گردشگری را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
علی اصغر شقایقی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در کاشان، با اعلام این خبر افزود: با وجود آنکه شهر زیرزمینی نوش آباد، ظرفيت بسيار خوبي براي جذب گردشگر است، اما حضور كمرنگ گردشگر در این شهر هویدا است.
به گفته وی، شهرداری و شوراي اسلامی شهر نوش آباد، با تشکیل كميته اي تخصصي، از سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری این شهر، استفاده خواهد کرد. 
شهردار نوش آباد تاکید کرد: برای افزایش ماندگاري گردشگران در این شهر، باید به طور جدي برنامه ریزی کرده و به صورت عملياتي اقداماتي را در اين زمينه انجام داد. 
وی دعوت از تورگردان ها، هتلداران، فعالان گردشگری و خبرنگاران رسانه های جمعی، برای معرفی جاذبه هاي گردشگري را  از دیگر برنامه های توسعه گردشگري در نوش آباد عنوان کرد.
شقایقی گفت: اگر بخواهيم گردشگری در نوش آباد، افزايش يافته و مثبت شود بايد همه ارگان هاي مربوط همچون سازمان ميراث فرهنگي مشاركت داشته و همه شهروندان به عنوان سفيراني براي جذب گردشگر باشند. 
به گفته وی، نوش آباد داراي ظرفيت هاي بسيار بالاي گردشگری است كه مي تواند انواع گردشگران همچون گردشگران مذهبي، فرهنگي، کویر نوردی را جذب كند. 
شهردار نوش آباد تصریح کرد: با توسعه گردشگری، می توانیم بدون صرف هزينه هاي زياد زيبايي هاي شهر را به ثروت تبديل كرده و برداشت هاي اقتصادي بسيار خوبي داشته باشيم. 
وی مهمترين رمز موفقيت گردشگري هماهنگي است لذا استفاده از ظرفیت مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد بايد باعث هم افزايي شده و در يك جهت هدایت شود.
گفتنی است؛ شهر تاریخی نوش آباد از جمله پنج شهر نمونه گردشگری کشور است که در شمالی ترین نقطه استان اصفهان قرار گرفته است.
http://imna.ir/vdcdk90fsyt0xn6.2a2y.html

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر