مسابقات فوتسال یادواره مرحوم رستم امانی پور و غضنفر عمارتی برگزار شد.

مسابقات فوتسال یادواره مرحوم رستم امانی پور و غضنفر عمارتی برگزار شد.

نوش آباد – شهردار نوش آباد در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال پیشکسوتان در این خصوص اظهار داشت:‌ مسابقات فوتسال به منظور بزرگداشت و حفظ یاد و خاطره مرحوم مهندس رستم امانی پور که سابقه سالها تصدی شهرداری ها مختلف را عهده دار بوده است برگزار شد.

علی اصغر شقایقی افزود:‌ مرحوم مهندس رستم امانی پور ضمن آنکه از ورزشکاران محبوب و شهرداران فقید کشور بوده است، ایشان همکار و دوست چند ساله ما در سمت شهردار بوده و خدمات قابل توجهی را به مردم و نظام ارائه نموده اند که متاسفانه توفیق خدمت در حضور این برادر بزرگوار را نداریم.

ایشان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان و دستندرکاران این یادواره خاطر نشان کرد:‌ از خداوند متعال برای مرحوم امانی پور تقاضای علو درجات و برای بازماندگانش صبر و اجر و برای همه دوستداران فوتبال و ورزش که با زحمت فراوان به پاس قدردانی از ایشان زحمات قابل توجهی متقبل و در سطح عالی نسبت به برگزاری مسابقات اقدام می نمایند تقدیر و تشکر می نمایم.

شهردار نوش آباد در ادامه با ذکر نام یکی دیگر از پیشکسوتان فوتبال گفت:‌ از دیگر پیشکسوتان فوتبال شهر نوش آباد می توان به مرحوم سید غضنفر عمارتی اشاره داشت که ایشان یکی از معلمان و فرهنگیان دلسوز این شهر بوده که نیمی از عمر خود را در زمینه ورزش و تدریس دانش آموزان سپری نموده است.

در مسابقات فینال جام یادواره مرحوم مهندس امانی پور و سید غضنفر عمارتی، که بین تیم های بانک تجارت کاشان و گارد انقلاب برگزار شد؛  تیم گارد انقلاب با ۴ گل در وقت اضافی توانست به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند که در پایان بازی جوایزی از سوی برگزار کنندگان به تیم های برتر اهدا گردید.

مسئولین برگزار کننده مسابقات آقایان اصغر لطیفی، حاج حسین خوش حساب، دخیل نعمت الهی، عبداله میرزایی، امراله سلطانی و مجید محمودی بودند که از دو خانواده عمارتی و امانی پور در ادامه برنامه تقدیر و تشکر گردید.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر