آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

نظر به درخواست شهروندان محترم ساکن در کوچه شهروند 2 واقع در ضلع جنوبی بلوار شهید شمس آبادی مبنی بر بلوک فرش معبر خاکی موضوع در دستور کار شهرداری و در کمیسیون عمران مطرح و با مشارکت شهروندان  در حال انجام است.
مسئول واحد عمران شهرداری با اذعان به اینکه اکثر واحدهای مسکونی در کوچه شهروند دوم احداث گردیده انجام عملیات بلوک فرش با نظر موافق اعضاء کمیسیون عمران همراه گردید و از تاریخ 15 اردیبهشت کار شروع و تا 15 خردادماه به اتمام می رسد.
آقای مهندس مهدی فتاحی اشاره نمود که در سال قبل کانیوگذاری در محور کوچه انجام گردیده است و سرجمع هزینه های مصروف در معبر با توجه به نوسان قیمت مصالح و دستمزد تا سقف 1/900/000/000 ریال خواهد بود.
شهردارنوش‌آباد در این خصوص با عنوان اینکه ما همواره بدنبال تحقق درخواست های بحق شهروندان  هستیم جایگزین بلوک فرش با آسفالت در معبر را جزء اهداف از پیش تعیین شده شهرداری دانسته و گفت تاکنون تعدادی از معابر بن بست در شهر با موافقت ساکنین کف سازی با طرح جدید شده است و شهرداری تصمیم دارد بعلت محدودیت در تهیه آسفالت و افزایش قیمت قیر و عدم اجرای به موقع آسفالت از طرح جدید استفاده گردد.
محمود اشرفی یکی از مشکلات در سال گذشته را تغییر قیمت ها و عدم ثبات در آنها برای انجام امور عمرانی شهر بر شمرد و افزود مشکلات عدیده ای سر راه شهرداری در سال 99 قرار گرفت که برون رفت از آن مستلزم گذشت زمان شده است در هر نوع قرارداد و توافق به منظور تهیه مصالح و اجرای پروژه های عمرانی با لغو و فسخ آن در همان ابتدای انجام تعهدات از طریق طرفهای قرارداد بوده ایم از یک سو وعده های داده شده به شهروندان و از سوی دیگر عدم تمکین پیمانکاران و مصالح فروشان به توافقات فی مابین سبب گردید انجام امور با تاخیر و بعضا همچنان معطل بماند.
20 اردیبهشت ماه 1400
 

روابط عمومی
توسط: روابط عمومی 1400/02/21
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر