اتمام عملیات آسفالت اطراف میدان بسیج

اتمام عملیات آسفالت اطراف میدان بسیج

میدان بسیج محل ارتباطی راه شهرهای کاشان،آران و بیدگل،سفید شهر و مرکز شهر نوش‌آباد تلقی می‌شود که در این راستا از اهمیت و موقعیت خاصی برخوردار است ؛ ارتباط دهنده بلوارها با نام های نیک علامه محمد زمان،شهید شمس آبادی ، شهدیدان مهمان نواز و محرم بوده که فرسودگی آسفالت اطراف‌ میدان خاطر هر عابری را آزرده می نمود لذا شهرداری طی اقدامی نسبت به جمع آوری آسفالت فرسوده به وسیله دستگاه آسفالت تراش(ویتکن) نموده و روکش مجدد آسفالت محل را در دستور کار خود قرار داد.
در این راستا مسئول امور عمرانی شهرداری گفت مساحت تراش آسفالت ۵۰۰۰ مترمربع با ضخامت ۵ سانتیمتر صورت گرفته و تراشه‌های حاصل به صورت رایگان تحویل متصدی تعدادی از مزارع جهت راه ها و کوچه باغ های مزارع شد تا مورد استفاده راه عبور کشاورزان قرار گیرد.
مهندس مهدی فتاحی اظهار داشت در این اقدام عمرانی همراه آسفالت پخش شده هزینه‌ای بالغ بر ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در برداشت.
مسئول امور مالی شهرداری با اشاره به میزان ۱۸۸۰ تن آسفالت پخش شده در شهرک مسکونی حسن آباد اشاره کرد در عملیات عمرانی آسفالت دو پروژه در آبان‌ماه سال جاری هزینه های تعریفی در بودجه از ردیف عمرانی آن فراتر رفته است.
آقای سید رضا توکلیان اشاره نمود در جلسات آتی مالی شهرداری در خصوص ردیف های مالی بودجه موضوع مورد بررسی بیشتر قرار خواهد گرفت تا در اصلاح بودجه سال ۹۹ درصد های کاهش و یا افزایش ردیفها با هماهنگی شورای اسلامی این موارد اصلاح گردد.
شهردار نیز در این خصوص افزود اگرچه بیشترین مشکلات شهر و شهروندان در حوزه عمرانی در نوش آباد به بحث بهینه سازی معابر برمیگردد ولی تصمیم بر این است که در راستای تحقق بودجه تعریفی تلاش نماییم.
محمود اشرفی افزود شهرداری حرکت رو به جلو را از سال گذشته داشته است اما موضوعاتی چون بحران اقتصادی و بیماری کرونا مانع جدی پیش روی شهرداری بوده که امید است با تلاش مسئولین واحدهای مختلف شهرداری و همکاری شهروندان بتوانیم در راه رفع مشکلات شهر و شهروندان تلاش نماییم .

روابط عمومی
توسط: روابط عمومی 1399/09/06
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر