اولین پردیس سینمایی در نوش آباد ساخته می شود

  اولین پردیس سینمایی در نوش آباد ساخته می شود

  

اولین پردیس سینمایی در نوش آباد ساخته می شود 

شهردار نوش آباد گفت: بر اساس تفاهم‌نامه مشترک سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان شهرداری‌ها ودهیاری‌های کشور و مناطق شهرداری، اولین پردیس سینمایی در این شهر ساخته می شود.

محمود اشرفی در گفت و گو با  خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان  اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، توسعه زیرساختی سینمای کشور، گسترش میزان دسترسی مردم به سینما و بهبود کسب و کارهای مرتبط است و عملیات اجرایی آن  پس از دریافت موافقت اولیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر ساخت سینما در شهرهای با جمعیت کمتر از ۵۰ هزار نفر افزود:  در راستای اجرای این تفاهم‌نامه، شهرداری نوش آباد  نسبت به جانمایی و واگذاری زمین به مساحت یک هزار مترمربع زمین اقدام کرده است.

وی گفت: پردیس‌های سینمایی شامل سالن نمایش فیلم و بخش‌های فرهنگی،تجاری و تفریحی است که می تواند ضمن توسعه فرهنگی این شهر تاریخی، منجر به رونق صنعت گردشگری و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان نوش آباد شود.

اشرفی افزود: با هدف افزایش نشاط اجتماعی، طرح سینمای سیار، کانون توسعه فرهنگی کودکان، طرح کتاب در گردش در بوستان شقایق، کارگاه های سبک زندگی در بوستانهای نوش اباد انجام شده است اما به عنوان یک ضرورت نیازمند زیرساخت و .برنامه ریزی های بیشتر توسط نهادهای مربوط است

  

روابط عمومی
توسط: روابط عمومی 1398/06/26
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر