طرح تفکیک از مبدا ومدیریت پسماند درشهر نوش آباد آغاز شد

طرح تفکیک از مبدا ومدیریت پسماند درشهر نوش آباد آغاز شد

طرح تفکیک از مبدا ومدیریت پسماند درشهر نوش آباد آغاز شد

جلسه توجیهی اجرای طرح تفکیک از مبدا زباله در شهر نوش آباد با حضور شهردارمحترم ، مدیریت خدمات شهری شهرداری ،مدیر عامل شرکت پسماند کاوان کاشان ،رابطین بهداشت و دوست داران محیط زیست شهردر پایگاه سلامت  شهید اخباری نوش آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری :

شهردارنوش آباد ضمن خرسندی جهت  تشکیل جلسه اذعان داشت برای رسیدن به شهر سالم نیاز به همکاری و همایت تشکلهای محلی است و بیان نمود چنانچه تشکلهای محلی همراه و همگام با برنامه های شهرداری و شورای اسلامی حرکت کنند بایک وحدت رویه مشکلات و معضلات شهر مرتفع میگردد که در این راستا میتوان به شهر اسوه رسید، گام اول در اجرای مراحل مد نظر رعایت فرهنگ شهر نشینی و بهداشت جمعی شهروندان است که شهرداری طی اقدامی قصد اجرای تفکیک زباله از مبدا را دارد و لازمه این فعالیت همکاری رابطین بهداشت و گروههای فعال شهری رامی رساند .

اشرفی افزود شهرداری با تمام  توان برای همکاری و حمایت از این طرح اماده همکاری است و از هیچ کوششی جهت رساندن خدمات دریغ نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت پسماند کاوان نیز دراین نشست افزودند از اهداف اجرای این طرح در منطقه اشتغال زایی، کاهش هزینه های حمل ،ارتقای سطح توجه به حفظ محیط زیست وکاهش دفن مواد بازیافتی است.

اکبری گفت ازسال گذشته این طرح در سطح شهرستان کاشان اجرایی گردیده و به واسطه‌ حمایت شهروندان وهمیاران  آموزشی ما ومدیریت صحیح در اجرای آن موفق بوده ایم و نتایج خوبی دراین زمینه بدست آمد است، و در حال حاضر با حمایت همه جانبه شهردار محترم نوش آباد وآمادگی این شرکت اجرای این طرح در شهر نوش آباد نیز کلید خورده است .

این فعال حوزه محیط زیست ضمن اشاره به ضرورت آموزش طرح تفکیک از مبدا به مردم و فرهنگ سازی پیرامون فرصت های کنار این طرح اشاره داشت وگفت آموزش چهره به چهره، دادن کد به هر خانوار، توزیع بروشورو نایلونها های آرم دار ،جمع آوری پسماند خشک توسط ماشین های شرکت"ازنو"، پرداخت وجه نقد به مردم، جانمایی کانکس ها جهت جمع  جمع آوری پسماند و در فاز بعدی ارائه برنامه های روز آمد وانگیزشی و تحویل پسماند خشک  از اقدامات این شرکت می باشد.

وی اذعان داشت: این  جلسه توجیهی ،جهت آموزش رابطین بهداشتِ برای رسیدن به اهداف این طرح است تا در طول زمانی کوتاه بتوانیم به آرمانهای خود درشهر نوش آباد برسیم.

اکبری در ادامه خاطر نشان کرد این طرح زمانی به خوبی اجرایی خواهد شد که با حمایت مردم و سایر دستگاههای اجرائی روبرو شود و این شرکت نیز آمادگی کامل برای اعمال سیاستهای تشویقی در هر چه بهتر اجرا شدن این طرح را دارد.

در پایان این جلسه نظرات کارشناسان بهداشت و سایر اعضاء حاضر در این جلسه مطرح گردید و آموزشگران جهت ارائه مطالب آموزشی به شهروندان توسط کارشناسان «شرکت ازنو » آموزش داده شذند وبا ارائه بروشورها و فرمهای تکمیلی این طرح ازامروز توسط شرکت ازنو در شهر نوش آباد آغاز شد.

روابط عمومی
توسط: روابط عمومی 1397/09/11
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  آغاز عملیات عمرانی بلوک فرش کوچه شهروند 2

  مشاهده مقاله
 • ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد

  ششمین مصاحبه مدیر روابط عمومی شهرداری با شهردار محترم شهر نوش آباد ‏ورودی شهر نوش آباد از کاشان ایمن می شود

  مشاهده مقاله
 • از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  از سری برنامه های مناسبتی ایام الله دهه فجر ۹۹ تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد

  تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رسانی شایان توجه رانندگان تاکسی خطی نوش آباد و اهداء لوح تقدیر با حضور شهردار محترم،رییس محترم شورای اسلامی شهر ، مدیر خدمات شهری و مسئول حمل و نقل شهرداری.

  مشاهده مقاله
 • افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  افتتاح پروژه عمرانی جدولگذاری و آسفالت معابرشهرک مسکونی حسن آباد بمناسبت ایام الله دهه فجر

  مشاهده مقاله
 • نصب سیستم جامع شهرسازی

  نصب سیستم جامع شهرسازی

  در راستای بروز نمودن سیستم های نرم افزاری شهرداری طی توافق با سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان(همیارشهر)اقدام به نصب سیستم جامع شهرسازی بروز نمود در این خصوص خدمات شهرداری به شهروندان با سرعت بالاتر و دقت لازمه صورت می گیرد. شهردار نوش آباد اظهار داشت در راه تکریم ارباب رجوع از سه سال گذشته سیستم های نرم افزاری جدیدی به منظور ارتقاء وضعیت اداری شهرداری خریداری و نصب گردیده است و از کاربران تقاضای خدمات به موقع را در تحقق اهداف پیش رو نموده که اتلاف وقت و بروکراسی طولانی در امور اداری شهرداری یکی از نگرانیهای مجموعه بوده است؛امید است با اینگونه اقدمات در سالهای آتی شهرداری بصورت الکترونیک خدمات خود را سرعت بخشیده تا انتظارات شهروندان از این مجموعه خدماتی مرتفع گردد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر