طرح تفکیک از مبدا ومدیریت پسماند درشهر نوش آباد آغاز شد

طرح تفکیک از مبدا ومدیریت پسماند درشهر نوش آباد آغاز شد

طرح تفکیک از مبدا ومدیریت پسماند درشهر نوش آباد آغاز شد

جلسه توجیهی اجرای طرح تفکیک از مبدا زباله در شهر نوش آباد با حضور شهردارمحترم ، مدیریت خدمات شهری شهرداری ،مدیر عامل شرکت پسماند کاوان کاشان ،رابطین بهداشت و دوست داران محیط زیست شهردر پایگاه سلامت  شهید اخباری نوش آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری :

شهردارنوش آباد ضمن خرسندی جهت  تشکیل جلسه اذعان داشت برای رسیدن به شهر سالم نیاز به همکاری و همایت تشکلهای محلی است و بیان نمود چنانچه تشکلهای محلی همراه و همگام با برنامه های شهرداری و شورای اسلامی حرکت کنند بایک وحدت رویه مشکلات و معضلات شهر مرتفع میگردد که در این راستا میتوان به شهر اسوه رسید، گام اول در اجرای مراحل مد نظر رعایت فرهنگ شهر نشینی و بهداشت جمعی شهروندان است که شهرداری طی اقدامی قصد اجرای تفکیک زباله از مبدا را دارد و لازمه این فعالیت همکاری رابطین بهداشت و گروههای فعال شهری رامی رساند .

اشرفی افزود شهرداری با تمام  توان برای همکاری و حمایت از این طرح اماده همکاری است و از هیچ کوششی جهت رساندن خدمات دریغ نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت پسماند کاوان نیز دراین نشست افزودند از اهداف اجرای این طرح در منطقه اشتغال زایی، کاهش هزینه های حمل ،ارتقای سطح توجه به حفظ محیط زیست وکاهش دفن مواد بازیافتی است.

اکبری گفت ازسال گذشته این طرح در سطح شهرستان کاشان اجرایی گردیده و به واسطه‌ حمایت شهروندان وهمیاران  آموزشی ما ومدیریت صحیح در اجرای آن موفق بوده ایم و نتایج خوبی دراین زمینه بدست آمد است، و در حال حاضر با حمایت همه جانبه شهردار محترم نوش آباد وآمادگی این شرکت اجرای این طرح در شهر نوش آباد نیز کلید خورده است .

این فعال حوزه محیط زیست ضمن اشاره به ضرورت آموزش طرح تفکیک از مبدا به مردم و فرهنگ سازی پیرامون فرصت های کنار این طرح اشاره داشت وگفت آموزش چهره به چهره، دادن کد به هر خانوار، توزیع بروشورو نایلونها های آرم دار ،جمع آوری پسماند خشک توسط ماشین های شرکت"ازنو"، پرداخت وجه نقد به مردم، جانمایی کانکس ها جهت جمع  جمع آوری پسماند و در فاز بعدی ارائه برنامه های روز آمد وانگیزشی و تحویل پسماند خشک  از اقدامات این شرکت می باشد.

وی اذعان داشت: این  جلسه توجیهی ،جهت آموزش رابطین بهداشتِ برای رسیدن به اهداف این طرح است تا در طول زمانی کوتاه بتوانیم به آرمانهای خود درشهر نوش آباد برسیم.

اکبری در ادامه خاطر نشان کرد این طرح زمانی به خوبی اجرایی خواهد شد که با حمایت مردم و سایر دستگاههای اجرائی روبرو شود و این شرکت نیز آمادگی کامل برای اعمال سیاستهای تشویقی در هر چه بهتر اجرا شدن این طرح را دارد.

در پایان این جلسه نظرات کارشناسان بهداشت و سایر اعضاء حاضر در این جلسه مطرح گردید و آموزشگران جهت ارائه مطالب آموزشی به شهروندان توسط کارشناسان «شرکت ازنو » آموزش داده شذند وبا ارائه بروشورها و فرمهای تکمیلی این طرح ازامروز توسط شرکت ازنو در شهر نوش آباد آغاز شد.

روابط عمومی
توسط: روابط عمومی 1397/09/11
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

آخرین مقالات

برنامه و پروژه ها

 • بازدید از پروژه عمرانی

  بازدید از پروژه عمرانی

  مشاهده مقاله
 • 🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن

  🔹دعوت وحضورآقای حسن پور کارشناس ناظرپروژه‌های شهرستان کاشان وآران وبیدگل در ادراه کل راه وشهرسازی استان اصفهان پیرامون ادامه وتکمیل دهانه دوم پل خط راه آهن 🔺سه شنبه۱۴۰۰/۶/۱۶

  مشاهده مقاله
 • جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان

  🔹جلسه ونشست اعضاشورای شهر وسرپرست شهرداری بامهندس عصارزاده ریاست محترم اداره راه وشهرسازی شهرستان درمحل دفترشورای اسلامی شهرنوش اباد پیرامون موضوعات: #پل دهانه دوم ریل راه آهن #مسکن_مهرنوش آباد #جاده_کنارگذر دوشنبه۱۵شهریور

  مشاهده مقاله
 • شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر

  شروع لکه گیری آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بخصوص بافت قدیم و فرسوده با توجه برنامه و اولویت اجرا

  مشاهده مقاله
 • با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  با پیگیری های شورای محترم اسلامی و به همت و همکاری شهرداری نوش آباد و اداره محترم برق شهرستان آران و بیدگل جابجائی و نصب سه اصله تیر برق واقع در معبر بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی( محور کاشان -نوش آباد ) با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال انجام شد.

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر