صبح و نشاط در نوش آباد

صبح و نشاط در نوش آباد

برنامه تلویزیونی صبح و نشاط در شهر نوش آباد با  پخش مستقیم از شبکه سه سیما اجراشد.
این پیاده روی خانوادگی  با حضور فرماندار محترم شهرستان آران و بیدگل ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، شهردار محترم نوش آباد ، رئیس اداره ورزش و جوانان و گروههای مختلف ورزشی و استقبال گرم مردم نوش آباد در بوستان نرگس و بافت گردشگری قلعه سیزان برگزار گردید.
برنامه صبح و نشاط یک برنامه تلویزیونی با رویکرد اجتماعی و با هدف ایجاد روحیه نشاط و امید در مخاطب و ترویج سبک زندگی ایرانی و ارتقاء فرهنگ عمومی است. برنامه صبح و نشاط همچنین برای افزایش رضایتمندی و امید به زندگی، تقویت خودباوری فردی و اجتماعی، ایجاد نشاط اجتماعی، اعتماد به نفس، تقویت روحیه مثبت اندیشی، ترویج آداب و سنن صحیح، فراهم نمودن فضایی شاد و پرنشاط برای مخاطب، ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش سطح اطلاعات بومی و استانی، معرفی وآشنایی با فرهنگ بومی شهرستان های مختلف است. صبح و نشاط، همایش پیاده روی خانوادگی است که افراد در آن شرکت می کنند و در پایان جایز ارزنده ای به برندگان اهدا می شود. برنامه صبح و نشاط  هر هفته جمعه ها ساعت 8:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .
 در این برنامه ضمن  ادای احترام به مقام شهدای شهر نوش آباد بعنوان شهر ایثار و شهادت به معرفی جاذبه های گردشگری شهر نوش آباد توسط شهردار محترم جناب آقای مهندس طحانی پرداخته شد و در خصوص تاریخچه و وجه تسمیه این شهر و همچنین جایگاه تاریخی آن توسط دکتر خداداد صحبت به میان آمد.
همچنین در طول برنامه گروههای مختلف ورزشی باستانی و  رزمی و همچنین بانوان رزمی کار به انجام حرکات نمایشی و معرفی سبکتهای مختلف آن پرداختند.
-این مراسم با همکاری شورای اسلامی شهر ، شهرداری نوش آباد ، شورای ورزشی شهر و جمعی از خیرین برگزار گردید.
 
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نوش آباد