منتخب مردم کاشان و آران وبیدگل در نوش آباد

منتخب مردم کاشان و آران وبیدگل در نوش آباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری نوش آباد:، سید جواد ساداتی نژاد در چهارمین  همایش توسعه و پیشرفت نوش آباد در سالن شهید سردار راحمی این شهر ضمن تقدیر و تشکر از حمایت ها و زحمات عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، فعالیت  انجمن  توسعه و پیشرفت نوش آباد با حضور نخبگان را کار ارزشمندی در جهت توسعه این شهر دانست و گفت: همه اعتقاد داریم هیچ حرکتی در دنیای امروز با توجه به کمبود زمان و امکانات بدون برنامه ریزی و نقشه راه به نتیجه مطلوب  نخواهد رسید.

وی بدون برنامه ریزی حرکت کردن برای توسعه و پیشرفت هر منطقه ای را مقرون به صرفه ندانست و گفت: اگر قرار است کار مثبتی در منطقه ای انجام شود بسیار پسندیده خواهد بود که در شهر نوش آباد با یک برنامه ریزی مدون و اولویت دار کارها صورت  گیرد.

 ساداتی نژاد با اشاره به اینکه نهادهای مردمی می توانند با برنامه ریزی  نقش اصلی را در پیشرفت و توسعه بازی کنند، گفت: امیدوارم اینجانب به عنوان منتخب شما مردم در مجلس بتوانم با کمک نخبگان شهر نوش آباد کارهای اولویت دار اصلی را برای رشد وتوسعه این شهر شروع کنیم.

منتخب مردم  شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ مدیری در کشور به دنبال عقب گرد نیست و همه با برنامه ریزی برای رشد  و توسعه کشور کار می کنند، گفت: نردبان های رشد نباید روی هم تلمبار شوند بلکه طول نردبان مهم است و عرض آن مهم نیست. نردبان ها را برای پیشرفت باید به هم وصل کرد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای کارهای اولویت دار در منطقه کاشان به کار خواهم گرفت تا بتوانیم روی اولویت اصلی تمرکز کنیم، خطاب به نخبگان نوش آباد گفت:از تمام شما عزیزان انتظار دارم این مسیر را برای توسعه نوش آباد طی کنید.

ساداتی نژاد با بیان اینکه نوش آباد را نباید مستقل از کاشان  و آران و بیدگل دید و به صورت یک رقیب عمل  کنیم، گفت: به صورت رقیب به هم نگاه کردن بزرگترین عیبی است که در کاشان و آران و بیدگل دیده می شود.

وی با بیان اینکه  همه رقیب هم شده ایم و به شدت هم افزا هستیم و روی هم تاثیر می گذاریم و به شدت از هم تاثیر می گیریم و موجب پسترفت شده ایم، گفت: اویی نوش آباد، اویی کاشان و اویی آران و بیدگل، اویی سفید شهر است. موزه برزک، موزه آران و بیدگل و نوش آباد  است. مرنجاب آران و بیدگل مرنجاب کاشان است و باغ فین کاشان باغ فین آران و بیدگل است .

ساداتی نژاد با بیان اینکه همگان مجموعه مناطق گردشگری کاشان و آران و بیدگل را باید مجموعه یکدست با هم ببینیم، گفت: گردشگری که وارد کاشان می شود باید طوری مدیریت شود که برای بازدید از مناطق گردشگری آران و بیدگل نوش آباد و سفید شهر و به تمام اجزای منطقه سوق داده شود .

وی به وجود نخبگان اثرگذار نوش آباد در سطح کشور اشاره کرد و گفت: علیرغم  توانمندی ها و نخبگانی  که نوش آباد در سطح کشور دارد خدمات انجام  شده به هیچ وجه زیبنده و در شان مردم خوب  و شایسته این شهر نیست .

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله
 • شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر