تور دوچرخه سواری "خزر تا خلیج فارس" از نوش آباد بازدید می کنند

تور دوچرخه سواری

به گزارش خبرگزاری ایمنا از شهرستان کاشان، حمید سقایی افزود: این گروه دوچرخه سوار با هدف معرفی کنوانسیون 2017 و همچنین ارائه پیام "تدبیر برای آب، ورزش برای زندگی" از نوشهر سفر خود را آغاز کرده، عصر روز شنبه وارد کاشان شده و روز دوشنبه نیز وارد شهر تاریخی نوش آباد خواهد شد.
وی اظهار داشت: در این طرح 15 تن از راهنمایان گردشگری کشور مسافتی بیش از یک هزار و 400 کیلومتردر مسیر گردشگری شهرهای نوشهر، تهران، کاشان، اصفهان، شیراز و بوشهر را با دوچرخه رکاب می زنند.
به گفته مدیر عامل انجمن دوستداران نوش آباد کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری از ششم بهمن سال گذشته به مدت چهار روز در شهر پراگ‌ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا با حضور 350 راهنما از 41 کشور دنیا برپا شد و در پایان این نشست، ایران موفق به کسب میزبانی این کنوانسیون جهانی در سال 2017 در برابر رقبایی چون دانمارک و سنگاپور شد.
اکبر رضوانیان یکی از فعالان گردشگری کاشان نیز گفت: کاروان دوچرخه سواری خزر تا خلیج فارس، ساعت 16 روز شنبه مورد استقبال فعالان گردشگری این شهرستان قرار گرفتند و کاشان گردی و بازدید از شهر نیاسر و مشهد اردهال از برنامه های این تور در روز یکشنبه 17 آبان خواهد بود.
وی افزود: میزبانی این کنوانسیون، دستاوردي بزرگ بود که با کوشش و همدلي اعضای سازمانهای مردم نهاد گردشگری به وقوع پیوست و  اميدواریم بتوانیم با اجرای آن نیز، تحولی در صنعت گردشگري کشور عزيزمان از حالت محلي به سطح جهاني ایجاد کنیم.
رضوانیان تصریح کرد: حمایت های مادی و معنوی دستگاه های دولتی از مجریان کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری، می تواند منجر به تحولی مثبت و تاثیر گذار در عرصه گردشگری کشور شود.
به گزارش ایمنا، شهر تاریخی نوش آباد که در 5 کیلومتری شمال کاشان قرار گرفته و یکی از 5 شهر کوچک گردشگری است که مجموعه شهرزیرزمینی نوش آباد به عنوان بزرگترین معماری دستکند جهان از جمله آثار دیدنی این شهر است

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله
 • شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر