پیاده روی دانش آموزان نوش آباد به همراه اولیاء برگزار شد

پیاده روی دانش آموزان نوش آباد به همراه اولیاء برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاری پانا ؛رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرنوش آباد از برگزاری همایش پیاده روی دانش آموزان این شهر به همراه والدینشان همزمان با عید میلاد حضرت محمد و امام صادق صلوات الله علیهم درمسیر پارک شقایق تا محل امامزادگان اقبالیه خبر داد.
"قاسم کوهی" گفت: برگزاری فعالیت های خانوادگی فرصتی برای خانواده ها است تا بدین بهانه نشاط اجتماعی ایجاد شده و تجمع های ورزشی و گروهی مردم  در مناسبتهای مقدس، زمینه ای برای تمرین با هم بودن اجتماعی و معرفی سیره اماما معصوم است.
به گفته وی، امروزه در تمام دنیا برنامه ها و محل هایی برای ایجاد نشاط در میان مردم در نظر گرفته می شود لذا برگزاری چنین برنامه هایی با توجه به موثر بودن در ارتقای نشاط اجتماعی ضرورتی است که با هدف تامین سلامت جسمی و روحی انسان و جامعه مورد سفارش ائمه معصوم علیهم السلام بوده است. 
وی اظهار داشت: دانش آموزان به عنوان فرزندان امروز و صاحبان فردای جامعه می توانند ضامن اجرای این طرح عمل کنند و لذا ضروری است که مسوولان در این زمینه برنامه ریزی لازم را انجام دهند به ویژه در شهرهای کوچک که امکانات گذراندن اوقات فراغت محدود است. 
وی تصریح کرد: امروزه بسیاری از والدین شاغل بوده و فرصت کافی برای سپری کردن اوقاتی در کنار فرزندانشان ندارند لذا اجرای این برنامه با هدف ایجاد نشاط اجتماعی، همبستگی خانوادگی با ابزار ورزش همگانی از جمله اهداف برگزاری این همایش است.
وی تاکید کرد: به اعتقاد روانشناسان، وقت گذاشتن برای فرزندان یک نیاز است که والدین باید در این رابطه جدی باشند و فرزندان علاقه‌مندند تا برخی فعالیت‌ها را همراه با پدر یا مادر در طول هفته داشته باشند، که سفرهای تفریحی و ورزشی ازجمله این برنامه ها می تواند باشد. 
کوهی افزود: اجرای برنامه های نمایشی دانش آموزان دبیرستان شهید متولی نوش آباد، تجلیل از دانش آموزان ممتاز از جمله برنامه های جنبی این همایش ورزشی بود 

لینک پانا

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی با اجرای کانیوگذاری کوچه شهروند دوم ، واقع در بلوار شهید شمس آبادی روبروی شهرداری.... ۱۸ اردیبهشت ماه نود و نه

  مشاهده مقاله
 • بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  نشست اعضای شورای شهر و شهردار نوش آباد با آقای فرد نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، آقای فتاحی مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان و آقای سجادی نماینده شورا در امور ورزش نوش آباد با موضوع بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  مشاهده مقاله
 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر