تجلیل فرهنگیان نوش آباد از خیرین مدرسه ساز

تجلیل فرهنگیان نوش آباد از خیرین مدرسه ساز

خبرگزاری ایمنا: در آستانه سال تحصیلی جدید، همزمان با بهر برداری از مجتمع فرهنگی و آموزشی بصیر نوش آباد، آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز نوش آباد با حضور مسوولان اجرایی در این مرکز آموزشی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، علی محمد الماسی مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان در آیین این مراسم گفت: بنا به سنت الهی، معلم و محصل و همه کسانی که در مسیر تعلیم و تربیت تلاش می کنند، از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند که با نگاه زمینی قابل وصف نیست.
وی افزود: خدا هدایتگر انسان در مسیر نیکوکاری است، او را مزد و پاداش می دهد و اگر به انسان عقل داده است، در لحظه های ناب هم به فریادش می رسد و یاریش می کند. 
مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان تاکید کرد: در تعلیم و تربییت قرآنی، همه انسان‌ها فقیر آفریده شده اند، و کسانی ثروتمند واقعی هستند که به فطرت الهی خویش برگردند و سه اصل ایمان به خدا، اقامه نماز و انفاق و بخشش را بیاموزند.
به گفته وی کسانی که انفاق و بخشش می کنند، پاک می شوند و کسانی که کرامت ندارند و نمی بخشند، به ارتباط با قرآن نمی رسند. خداوند که انسان را آفرید و او را خلیه خود در روی زمین قرار داده، اراده کرده است که با کارهای نیکوکاران شناخته شود.
الماسی، گفت: تجلیل از خیرین مدرسه ساز، تجلیل از تعلیم و تربیت است و قدرشناسی از کسانی است که می بخشند و این گروه افراد، در حقیقت کار خود را انجام می دهند و برای خود کار می کنند.
مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان افزود: به نیکوکاران باید تبریک گفت که خدا به آنها کمک می کند، انفاق صورت‌های بسیاری دارد، از جمله آن، تجلیل از نیکوکاران است و کسانی که توانایی دارند و ثروت می اندوزند، هنگام مرگ باید پاسخگو باشند.
مهدی نعمت الهی بنیانگذار مجتمع بصیر نوش آباد نیز گفت: خدا را شاکر و سپاسگزارم که به خانواده ما توفیق داد تا بتوانیم شاهد شادی همه مردم نوش آباد، در افتتاح و بهره برداری از این مرکز تعلیم و تربیت باشیم.
وی افزود: همانطور که در ساخت این مدرسه دست به دست هم دادیم امیدوارم این همدلی، ادامه پیدا کند و فرهنگیان نوش آباد، با الگو گرفتن از تعالیم قرآن برای رشد و شکوفایی فرزندان ایران عزیز تلاش کنند.
بنیانگذار مجتمع بصیر نوش آباد تاکید کرد: امیدوارم دانش آموزان نوش آباد نیز در پرتو تربیت و معارف الهی و دوستی اهل بیت (ع)، ایران عزیز را در شهر بافرهنگ نوش آباد سرافراز و بالنده کنند و با خوب درس خواندن ، قدردان لطف خدا و زحمت خانواده هایشان باشند.
قاسم کوهی سخنگوی شورای اسلامی شهر نوش آباد گفت: همزمان با بهره برداری از مجتمع آموزشی بصیر نوش آباد، آیین تجلیل فرهنگیان و دانش آموزان این شهر، از خانواده بصیراله نعمت الهی با اهدای آیین لوح های تقدیر مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان، شورای اسلامی و شهرداری نوش آباد، خانواده شهدای فرهنگی و دانش آموز نوش آباد و هیئت های مذهبی این شهر تجلیل شد.
وی افزود: مجتمع فرهنگی و آموزشی بصیر نوش آباد، از محل کمک ده میلیارد ریالی حاج بصیر اله نعمت الهی طی مدت ۱۰ ماه، در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع به بره برداری رسیده است.
به گفته سخنگوی شورای اسلامی شهر نوش آباد این مجتمع بازیر بنای سه هزار متر مربع در دو طبقه بنا شده است که علاوه بر شش کلاس درس، دارای فضاهای مکمل شامل سالن آمفی تئاتر، کتابخانه، اتاق های اداری، کارگاه علم و فناوری و تکنولوژی است. 
وی گفت: نیازهای آموزش و پرورش با اعتبارات دولتی برآورده نمی شود و نیازمند مشارکت همه جانبه شهروندان مسوول و متعهد است که به اعتبار وعده الهی، صدقه جاریه است و ثواب آن برای همیشه نصیب نیکوکاران خواهد بود./

لینک ایمنا

لینک ایلنا

لینک باشگاه خبرنگاران

 

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله
 • شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  شروع به کار ساخت سرویس بهداشتی پارک شهرداری

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر