مشاور قائم مقام وزیر کشور از نوش آباد بازدید کرد

مشاور قائم مقام وزیر کشور از نوش آباد بازدید کرد

مشاور قائم مقام وزیر کشور از شهر تاریخی نوش آباد بازدید نمود، در این بازدید که از روز گذشته آغاز شد ایشان با حضور در نمایشگاه های محرم و اینجا کربلاست، شهر زیرزمینی و مسجد جامع عتیق سفر خود را به نوش آباد آغاز نمودند.

به گزارش اویی نیوز: در ادامه این بازدید با حضور در دفتر شهردار نوش آباد، جناب مهندس شقایقی تشکیل جلسه گردید که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر نوش آباد پتانسیل ها و مشکلات شهر مورد بررسی قرار گرفت.

“محسن گمار” مشاور قائم مقام  وزیر کشور گفت: اخلاق مداری و خونگرمی و اعتقادات مذهبی مردم این منطقه را از محسنات این شهر است.

محسن گمار افزود: آثار تاریخی ارزشمند همچون شهرزیرزمینی را از نزدیک مشاهده نمودم و شاید وجود این آثار فرصتی باشد برای اینکه مردم این منطقه هویت تاریخی خود را، زمینه ای برای شکوفایی فرهنگی و اجتماعی خود قرار دهند و حرکتی پر سرعت را آغاز کنند.

وی افزود: اکنون دغدغه مهم شهروندان نوش آبادی بخش شدن نوش آباد که با پشت سر گذاشتن فرآیند قانونی آن این امر با پیگیری نهایی به زودی محقق می گردد.

رییس شورای اسلامی شهر نوش آباد نیز در این جلسه عنوان کرد: شهر نوش آباد بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت دارد و در کنار آن هزاران مهاجر افغانی در این شهر سکونت دارند که جمعا به ۱۵ هزار نفر جمعیت می رسد که رشد جمعیت در این شهر مشاهده می شود و وجود پتانسیل های گردشگری نظیر شهر زیرزمینی در این شهر و همچنین تقدیم ۱۲۰ شهید و صدها جانباز و رزمنده از افتخارات این شهر است چرا که این شهر آمار رزمندگان آن به حدود ۱۵۰۰ نفر  می رسد.

سید حسین یدالهی افزود: پیگیری برای تاسیس بخشداری نوش آباد اخیراً به نتایج مطلوبی رسیده و اکنون این امر به یکی از دغدغه های مردم نوش آباد تبدیل شده است و طبق قانون برای اختصاص بخشداری باید دو دهستان وجود داشته باشد تا بخشداری تاسیس شود.

وی گفت: در حال حاضر موانع قانونی بخش شدن نوش آباد مرتفع شده و امیدوارم دوستان ما در فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و استانداری اصفهان با تسریع بخشیدن به این امر خواسته به حق مردم نوش آباد را به ثمر برسانند.

 

 

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی با اجرای کانیوگذاری کوچه شهروند دوم ، واقع در بلوار شهید شمس آبادی روبروی شهرداری.... ۱۸ اردیبهشت ماه نود و نه

  مشاهده مقاله
 • بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  نشست اعضای شورای شهر و شهردار نوش آباد با آقای فرد نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، آقای فتاحی مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان و آقای سجادی نماینده شورا در امور ورزش نوش آباد با موضوع بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  مشاهده مقاله
 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر