قابلیت‌ توسعه گردشگری از اولویت‌های شهرداری نوش آباد

قابلیت‌ توسعه گردشگری از اولویت‌های شهرداری نوش آباد

خبرگزاری ایمنا: شهردار نوش آباد گفت: وجود آثار تاریخی، ظرفیت گسترده ای برای توسعه پایدار این شهر است و شهرداري به منظور استفاده از این فرصت بحث گردشگری را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
علی اصغر شقایقی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در کاشان، با اعلام این خبر افزود: با وجود آنکه شهر زیرزمینی نوش آباد، ظرفيت بسيار خوبي براي جذب گردشگر است، اما حضور كمرنگ گردشگر در این شهر هویدا است.
به گفته وی، شهرداری و شوراي اسلامی شهر نوش آباد، با تشکیل كميته اي تخصصي، از سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری این شهر، استفاده خواهد کرد. 
شهردار نوش آباد تاکید کرد: برای افزایش ماندگاري گردشگران در این شهر، باید به طور جدي برنامه ریزی کرده و به صورت عملياتي اقداماتي را در اين زمينه انجام داد. 
وی دعوت از تورگردان ها، هتلداران، فعالان گردشگری و خبرنگاران رسانه های جمعی، برای معرفی جاذبه هاي گردشگري را  از دیگر برنامه های توسعه گردشگري در نوش آباد عنوان کرد.
شقایقی گفت: اگر بخواهيم گردشگری در نوش آباد، افزايش يافته و مثبت شود بايد همه ارگان هاي مربوط همچون سازمان ميراث فرهنگي مشاركت داشته و همه شهروندان به عنوان سفيراني براي جذب گردشگر باشند. 
به گفته وی، نوش آباد داراي ظرفيت هاي بسيار بالاي گردشگری است كه مي تواند انواع گردشگران همچون گردشگران مذهبي، فرهنگي، کویر نوردی را جذب كند. 
شهردار نوش آباد تصریح کرد: با توسعه گردشگری، می توانیم بدون صرف هزينه هاي زياد زيبايي هاي شهر را به ثروت تبديل كرده و برداشت هاي اقتصادي بسيار خوبي داشته باشيم. 
وی مهمترين رمز موفقيت گردشگري هماهنگي است لذا استفاده از ظرفیت مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد بايد باعث هم افزايي شده و در يك جهت هدایت شود.
گفتنی است؛ شهر تاریخی نوش آباد از جمله پنج شهر نمونه گردشگری کشور است که در شمالی ترین نقطه استان اصفهان قرار گرفته است.
http://imna.ir/vdcdk90fsyt0xn6.2a2y.html

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی با اجرای کانیوگذاری کوچه شهروند دوم ، واقع در بلوار شهید شمس آبادی روبروی شهرداری.... ۱۸ اردیبهشت ماه نود و نه

  مشاهده مقاله
 • بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  نشست اعضای شورای شهر و شهردار نوش آباد با آقای فرد نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، آقای فتاحی مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان و آقای سجادی نماینده شورا در امور ورزش نوش آباد با موضوع بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  مشاهده مقاله
 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر