مسابقات فوتسال یادواره مرحوم رستم امانی پور و غضنفر عمارتی برگزار شد.

مسابقات فوتسال یادواره مرحوم رستم امانی پور و غضنفر عمارتی برگزار شد.

نوش آباد – شهردار نوش آباد در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال پیشکسوتان در این خصوص اظهار داشت:‌ مسابقات فوتسال به منظور بزرگداشت و حفظ یاد و خاطره مرحوم مهندس رستم امانی پور که سابقه سالها تصدی شهرداری ها مختلف را عهده دار بوده است برگزار شد.

علی اصغر شقایقی افزود:‌ مرحوم مهندس رستم امانی پور ضمن آنکه از ورزشکاران محبوب و شهرداران فقید کشور بوده است، ایشان همکار و دوست چند ساله ما در سمت شهردار بوده و خدمات قابل توجهی را به مردم و نظام ارائه نموده اند که متاسفانه توفیق خدمت در حضور این برادر بزرگوار را نداریم.

ایشان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان و دستندرکاران این یادواره خاطر نشان کرد:‌ از خداوند متعال برای مرحوم امانی پور تقاضای علو درجات و برای بازماندگانش صبر و اجر و برای همه دوستداران فوتبال و ورزش که با زحمت فراوان به پاس قدردانی از ایشان زحمات قابل توجهی متقبل و در سطح عالی نسبت به برگزاری مسابقات اقدام می نمایند تقدیر و تشکر می نمایم.

شهردار نوش آباد در ادامه با ذکر نام یکی دیگر از پیشکسوتان فوتبال گفت:‌ از دیگر پیشکسوتان فوتبال شهر نوش آباد می توان به مرحوم سید غضنفر عمارتی اشاره داشت که ایشان یکی از معلمان و فرهنگیان دلسوز این شهر بوده که نیمی از عمر خود را در زمینه ورزش و تدریس دانش آموزان سپری نموده است.

در مسابقات فینال جام یادواره مرحوم مهندس امانی پور و سید غضنفر عمارتی، که بین تیم های بانک تجارت کاشان و گارد انقلاب برگزار شد؛  تیم گارد انقلاب با ۴ گل در وقت اضافی توانست به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند که در پایان بازی جوایزی از سوی برگزار کنندگان به تیم های برتر اهدا گردید.

مسئولین برگزار کننده مسابقات آقایان اصغر لطیفی، حاج حسین خوش حساب، دخیل نعمت الهی، عبداله میرزایی، امراله سلطانی و مجید محمودی بودند که از دو خانواده عمارتی و امانی پور در ادامه برنامه تقدیر و تشکر گردید.

مدیرسایت
توسط: مدیرسایت 1396/01/01
ارسال نظر

نظرات

مشاهده تمام نظرات

ارسال یک نظر

برنامه و پروژه ها

 • شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی سطح شهر با اجرای پروژه کانیوگذاری کوچه شهروند دوم

  شروع عملیات عمرانی با اجرای کانیوگذاری کوچه شهروند دوم ، واقع در بلوار شهید شمس آبادی روبروی شهرداری.... ۱۸ اردیبهشت ماه نود و نه

  مشاهده مقاله
 • بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  نشست اعضای شورای شهر و شهردار نوش آباد با آقای فرد نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، آقای فتاحی مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان و آقای سجادی نماینده شورا در امور ورزش نوش آباد با موضوع بررسی مسائل و مشکلات امور ورزش نوش آباد و پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور ساخت خانه ورزش نوش آباد

  مشاهده مقاله
 • مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مخلوط ریزی و زیر سازی معابر شهرک صنعتی انصار .

  مشاهده مقاله
 • اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  اجرای بلوک فرش پیاده روی ضلع شمالی بلوار شمس آبادی

  مشاهده مقاله
 • اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  اتمام سقف بتونی منبع آب ذخیره به مسا حت 125 متر مربع .

  مشاهده مقاله

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید


👍 خبرنامه

ارسال خبرنامه به ایمیل شما

گالری تصاویر