مشاهده مطالب

نوش آباد آماده پذیرایی از مسافران نوروزی

شهردار نوش آباد از آمادگی این شهر تاریخی برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد و گفت: نوش آباد با 30 اثر تاریخی ثبت ملی و 100 اثر تاریخی شناسایی شده همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است.

علی اصغر شقایقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اظهار کرد: شهر زیر زمینی نوش آباد به عنوان شاخص‌ترین اثر تاریخی در این شهر در آمادگی کامل برای پذیرایی از گردشگران است.

وی از چاپ و توزیع برگ راهنمای مکان‌های دیدنی و نقشه گردشگری نوش آباد، چاپ و توزیع نقشه راهنمای مسیر برای معرفی آثار تاریخی و راه‌های اتصال به مکان‌های تاریخی و گردشگری شهر نوش آباد به عنوان فعالیت‌های قبل از ایام نوروز در شهر نوش آباد نام برد.

شهردار نوش آباد ادامه داد: مجموعه باستانی شهر زیرزمینی مربوط به دوران ساسانی، قلعه خشتی سیزان و مجموعه تاریخی مسجد جامع از دوران سلجوقی و مسجد امام علی (ع) شاخص‌ترین آثار تاریخی شهر نوش آباد است که سالانه موجب جذب بیش از 100 هزار گردشگر داخلی و خارجی می‌شود.

شهر نوش آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل یکی از پنج شهر کوچک تاریخی کشور است که در 210 کیلومتری شمال اصفهان قرار گرفته است.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

   

  5:13 AM اذان صبح
  6:40 AM طلوع خورشيد
  11:49 AM اذان ظهر
  4:58 PM غروب خورشيد
  5:16 PM اذان مغرب

        تاريخ نمايش
   
  عملکرد شهرداری را در سال 94 چگونه ارزیابی می کنید؟